Anonym321

Člen
 • Počet príspevkov

  15
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

24 Výborné

O Anonym321

 • Hodnosť:
  Inštruktor
 1. Ak by som bol spravcom fora, konecne by som zodpovedal zakaznicke otazky na temu: >>> Kedy bude konecne E-SIM v Telekome? <<< ale ziadne bla bla bla... ale treba konecne stanovit termin, napr. TIETO VIANOCE
 2. @vlado.b946 máš odomňa like 👍 za to, že si znovu rozprúdil diskusiu na tuto tému. Vlado napíš si do vyhľadávania na fóre e-SIM a zistíš že už vyše dvoch rokov sa tu diskutuje na tuto tému. Neuveríš ale tuto frázu ktorú ti Terka odpísala nájdeš v každom jednom vyjadrení každého zamestnanca Telekomu na otázku: Kedy uvedie Telekom e-SIM na Slovensku? Dva roky tie isté dristy. A realita? Oranžový e-SIM podporuje v plnej paráde. Keď máš možnosť urob tak aj ty a prestup tam kde si zákazníka vážia a služby inovujú v prospech spokojných klientov. e-SIM 4ever! @Terka DeutcheTelekom Group (T-Mobile/Telekom) v krajinách okolo nás DE, CZ, AT, HU, HR už eSIM dávno nasadil do prevádzky a funguje to super. Tak na čo čakáme? Všimol som si že Oranžový operátor už má eSIM v ponuke. Samozrejme aj oficiálnu certifikáciu pre eSIM od Apple, zatiaľ ako jediný operátor na Slovensku. Čakáte až všetci čo chcú využívať e-SIM prestúpia ku oranžovým? Až potom sa Telekom zobudí a službu uvedie do prevádzky? Smutné Magenta, Smutné!
 3. @Tataracik na tomto fóre si už X rokov, veľmi dobre vieš že ak dáš + na príspevok posunieš ho v téme hore na začiatok, a ak dáš - posunieš ho nižšie. Nikto týmto nehodnotí teba ako usera, akurát sa tým usporiadajú príspevky podľa relevancie k diskutovanej téme. Defaultne to zobrazuje príspevky podľa hodnotenia, ak príde niekto nový a číta si tému tak najskôr vidí relevantné info k téme na začiatku diskusie. Neurážaj sa pls. nikto ti tu nechce škodiť! Hawk.
 4. @Tataracik ale no taaak slečny nefňukáme a diskutujeme k téme... je to moderovaná diskusia, podstatné a relevantné info k téme hore a bull💩oviny dole...
 5. Ahoj @Ľuboš, od tvojho posledného vyjadrenia sa na tému eSIM už prešiel skoro rok a pol, rád by som sa teda opýtal v akom štádiu je spustenie tejto služby v Telekome a kedy sa dočkáme jej podpory na Slovensku, prosím? Vďaka.
 6. @starec_2377 WOOOW 😵 ty už máš k dispozícii aj cenník Telekomu pre eSIM? Od kedy sa spúšťa služba? Podeľ sa s nami o zaujímavé info. 🤣 (alebo len podľa oranžovej konkurencie porovnávaš?) Novy QR kód potrebuješ ak si chceš nahrať svoj užívateľský profil napr. do druhého telefónu. Telefón meníš povedzme každé dva roky alebo ešte menej. Nová aktivácia paušálu s eSIM je samozrejme bez poplatku za vydanie QR kód. Vedel si že ak stratíš alebo ti ukradnú telefón a potrebuješ znovu vydať SIM kartu aj za to sa platí? Aktuálny cenník Telekomu od 1.7.2019 hovorí následovné... Aktivácia novej SIM karty €5,00 Výmena SIM karty pri strate, odcudzení, poškodení. €3,98 Doručenie novej SIM karty na žiadosť účastníka pri jej výmene, strate, odcudzení alebo poškodení. € 5,98
 7. @Ľuboš & @Terka Sú na tomto fóre aj nejaký Magentový ľudia čo sa vedia bližšie vyjadriť na tému kedy bude dostupná eSIM v Telekome na Slovensku, pls.? Vďaka za odpoveď.
 8. @GIGN1987 asi máš pravdu, väčšinou toto jediné na nich platí, keď sa povyhrážaš odchodom ku konkurencii, vtedy sa veci konečne dostanú do pohybu... alebo si to možno nechávajú v talóne ako tajné eso v rukáve do tohtoročnej Vianočnej kampane tak čo ľudia? všetci čo chcú eSIM ideme ku oranžovým?
 9. @Marcel tu nejde o tlačenie/netlačenie na pílu ale o skostnatenosť nadnárodného korporátneho giganta, kde pokiaľ sa nedožaduješ nikdy ani nič nedostaneš. Veď aj načo keď je zákazník so všetkým spokojný, načo sa zlepšovať, načo ?!?! 🤦‍♂️ Výrobcovia telefónov idú tým smerom a už od roku 2015 sa objavujú smartfóny, smarthodinky a pod. v ktorých výrobcovia inštalujú klasickú micro/nano SIM + eSIM. A divil by si sa ale aj čínske šunty s Androidom idú presne týmto smerom >>> eSIM. DeutcheTelekom Group (T-Mobile/Telekom) v krajinách okolo nás DE, CZ, AT, HU, HR už eSIM nasadil do prevádzky a funguje to super. Moja otázka je kedy sa už eSIM dočkáme konečne aj na Slovensku v Telekome? (všade dookola to funguje, to vo všetkom musíme byť vždy úplne poslední, na chvoste?)
 10. Wellcome to Slovakistan (banánistan)!
 11. @martinko668 Veď je doba dátová! Taký veľký obnos dát za tak nízku cenu? 🤦‍♂️ To dokáže jedine 4tý operátor, ten bojuje proti OBerátorom. Fakt by som sa nedivil kebyže eSIM prinesú skôr ako Magentovci práve 4káry 👍 @Tataracik síce to nie je petícia, ale vďaka za “podpis”. Nemusíš súhlasiť so spôsobom upozornenia na tému, hlavne že sa vedie diskusia a ty si svoj názor vyjadril. To aby Magenta operátor nezabudol že aj na Slovensku existuju zákazníci čo majú záujem o eSIM od nich!
 12. @Tataracik Väčšinou oznaciš toho komu píšeš alebo od koho očakávaš odpoveď. Skôr si to daná osoba všimne a prípadne aj odpovie, na tom nie je nič zlé... Keď trošku pogoogliš alebo preletíš toto fórum s podobnou témou, tak veľmi rýchlo zistíš že je kvantum ľudí čo sa na to dotazuje a už vyše dva roky nás kŕmia vyjadrením: “Technológiu testujeme na nadnárodnej úrovni v rámci celej DeutscheTelekom Group, o spustení služby budeme informovať.” Realita je však taká že cela DTAG (DeutcheTelekom Group) v okolitych krajinách eSIM ponúka a podporuje. * V súvislosti s Telekomom stojí za zmienku fakt, že skupina oficiálne podporuje eSIM funkcionalitu v nových iPhonoch v (Telekom/T-Mobile) v Česku, Rakúsku, Chorvátsku, Maďarsku a samozrejme v Nemecku. Informuje o tom webová stránka Applu. * Avšak klasika, na Slovensku zdochol pes. Tu jedine oranžová konkurencia. Neviem či 4ka operátor to nespojazdní skôr ako Magentovci. Preto sa chcem opýtať kompetentných: Kedy bude oficiálne fungovať eSIM v Telekome aj na Slovensku, prosím? Vďaka za prípadnú odpoveď.
 13. @Marcel V jednoduchosti povedané... eSIM (embeded sim/electronická sim karta vstavaná v mobile/v smart hodinkách, a pod.) napr. iPhone XR/XS/XS MAX, Apple Watch, najnovší iPad Pro, Samsung Smart hodinky, a ďalšie... Proste už nejakú tu chvíľu sa vyrábajú “Dual SIM” telefóny kde je jedna SIM klasická fyzická karta a druha je eSIM elektronická “virtualna” SIM karta. Oranžový operátor to už podporuje, chcem vedieť kedy sa toho dočkáme v Telekome? PS: Admini staršie témy s touto otázkou uzatvárajú a nie je možné už prispievať v existujúcej téme a položiť otázku, preto sa tu zakladajú nové témy, poprípade blokujú ľudí, a odstraňujú príspevky na tému eSIM! Nepochopiteľná arogancia!
 14. Dobrý deň, Chcem sa opýtať: >>> Kedy bude dostupná eSIM aj v TELEKOME? <<< Mám iPhone XR/XS s podporou > eSIM < (tzv. “duál SIM”) a rád by som túto funkciu využil v Telekome. Všimol som si že Oranžový operátor už má eSIM v ponuke. Samozrejme aj oficiálnu certifikáciu pre eSIM od Apple, zatiaľ ako jediný operátor na Slovensku. Kedy sa môžme dočkať tejto fičúrky v Telekome? Či mám radšej prestúpiť ku Oranžovej konkurencii? Magenta 4ever ✌️ Ďakujem za odpoveď.