Marian278M

Člen
 • Počet príspevkov

  4
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O Marian278M

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. @peter88, je to smutné ako si vážia zákazníkov, na tejto strane Červeňanského ulice je už viacero domácnosti čakajúcich na pripojenie a to už od plánovaného spustenia, teda od konca marca 2019 (!!!) a už je bude koniec júna a zatiaľ nič sa nedeje, len sa pokračuje vo výkopoch a spúšťaní nových ulíc v Bytči, sme zvedaví či konečne sa do konca tohto mesiaca (jún 2019) dočkáme optického pripojenia aj my alebo si z nás budú robiť srandu a stále to odkladať.
 2. Dobrý deň @Ľuboš, ešte sa chceme sa pýtať prečo sa nerobia výkopové práce na Červeňanského ulici, ale v inej časti mesta Bytča? Viete dobre, že máte problém so stĺpmi, tak prečo to nedávate do zeme tak ako je to aj na druhej strane, tam to išlo rýchlo a dokonca do dvoch mesiacov to bolo aj spustené. Prečo sa máme pozerať na to, ako sa všade robí a tu nie? Ďakujeme za zodpovedanie otázok. S pozdravom. Nespokojní občania.
 3. Dobrý deň @Ľuboš, ďakujem/e Vám za odpoveď,. Už čakáme na optiku od marca a už je jún, druhá strana tejto ulice má optiku už od januára a už ju aj využíva, tak prečo sa to dalo na jednej strane a na druhej nie? Ľudia sa už mesiace domáhajú v tejto ulici pripojenia na optiku, lenže stále sa to odsúva a niektorí uvažujú ak sa to nespustí ešte tento mesiac (jún 2019), alebo začiatkom júla 2019 tak prejdú ku konkurencii. Určite sa to nespúšťa na Červeňanského ulici postupne, spustila sa jedna strana ulice tam kde sa urobil výkop a to už v januári a odvtedy sa na tejto ulici nič nedeje, proste jedna strana funguje a tá druhá môže nič, my sme tiež obyvatelia tejto ulice. Nie je možné aby iní v ulici mali optiku už mesiace a my nie a pritom ste pomaly každému do mailu v marci zaslali, že čoskoro budú môcť surfovať na optickej sieti, čoskoro ale niesú pomaly 3 mesiace (!!!) /č.d.: 8, 50, 52, 54, 55, 56, 1251/, S pozdravom. Nespokojní občania.
 4. Dobrý deň, chcem sa spýtať, kedy sprevádzkujete konečne optickú sieť na druhej strane Červeňanského ulici v Bytči (bývam na Červeňanského 579/52)? Pýtam sa aj v mene občanov, ktorí sa chcú pripojiť na optiku, ale nemôžu sa. Podľa informácii od pracovníčok predajne Telekomu mala byť táto ulica, teda aj moja adresa pokrytá optickou sieťou už 30.3. a dosiaľ tomu tak nieje, sme nahnevaní z toho ako sa to neustále posúva. Jedna strana už optiku využíva od januára a tá druhá nič. Vonku pekné počasie, no robotníkov tu niet, boli sme pripravení na to, že už v lete si môžme užívať inetrnet po optickej sieti. Len tak mimochodom tá strana, ktorá už je sprevádzkovaná sa robila výkopom a bola sprevádzkovaná rýchlo, tak keď viete, že máte problém so stĺpmi, že ich neviete dať do poriadku prečo ste to aj na našej strane nerobili výkopom? Ďakujem/e Vám za odpoveď. Nespokojní občania.