jeffonz

Člen
 • Počet príspevkov

  5
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O jeffonz

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Áno ja viem, to bolo omylom.. Tak potom gratulujem, ja už na to čakám 2 týždne.. Pri prvej objednávke som čakal 3 peacovné dni a teraz?! Mne to mal priniesť kuriér z SPS..
 2. Dobrý deň.. Zaujímalo by ma, že cez akú prepravnú spoločnosť posielate balíky, lebo mam pocit, že toto mi ide až z Ulanbátaru na Džingiskhanovom poníkovi.. Myslím tým, že či máte zmluvne jednu, alebo či sa to posiela stále cez iných kurierov?
 3. Ďakujem za odpoveď a ešte by ma zaujímalo, že cez akú prepravnú spoločnosť posielate balíky, lebo mam pocit, že toto mi ide až z Ulanbátaru na Džingiskhanovom poníkovi.. Myslím tým, že či máte zmluvne jednu, alebo či sa to posiela stále cez iných?
 4. Zdravím.. Chcel by som sa opýtať, že či si môžem doobjednať hodinky ku môjmu paušálu, keďže som si uzatvoril zmluvu 23.5. 19,mobil mi ešte stále neprišiel a či je taká možnosť, alebo sa to dá len ku novému paušálu.. Ďakujem za odpoveď..
 5. Dobrý den. Chcel by som vás poprosiť, či by ste mi vedeli poslať emailovú adresu, kam môžem podať sťažnosť ohľadom mobilného telefónu? Ďakujem..