Maglix

Člen
 • Počet príspevkov

  4
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O Maglix

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Ahoj, použivaš Windows 10 ? Chcelo by to poslat ako to vyzera u teba v nastaveniach network shellu. Do prikazoveho riadku zadaj prikaz "netsh interface tcp show global" Pouzival som GIGA sluzbu a stale som nameral 950+-10Mbit/s.
 2. @Terzeus M0948520454 Zapni si prikazovy riadok (CMD) ako správca Tak tam postupne napis tieto priakzy : netsh interface tcp show global Je tam funkcia Window Autotuning-level, ak je tato funkcia na hodnote disabled, prepnes ju na hodnotu normal prikazom netsh int tcp set global autotuninglevel=normal Tak skus urobit merania ci sa nieco zmenilo Ba, ak je to naoapk ze je to na hodnote normal, tym istym priakzom to das na hodnotu disabled netsh int tcp set global global autotuninglevel=disabled Pred zrychlenim som mal stabilnu rychlost 298-300/30Mbit a aj po zrychleni mam stale stabilnu rychlost 596-600/60Mbit, takze problem musi byt niekde v hardweri u vás
 3. Zdravím, Píšem len tak zo zvedavosti a vysvetleniu, Prvý mesiac čo som mal zapojený Magio optický internet XL, k tomu som si ešte aktivoval službu "GIGA", tak som mával ping na speedteste pri merani na server Telekom namerany ping 5-6 ms a pri hrani hier bol ping 5-20ms. Neskôr som mal nejake problémy so službou GIGA a riešil som to jeden večer v Sobotu cez podporu "pojdeto". Chlapík mi urobil reštart modema a ešte reštart linky alebo niečo také, nepamätam presne. Od tohto reštartu sttále nameram ping 9-10ms a zvýšilo sa to aj v hrách na 36-50ms. Viem, že ping dosť záleži na tom na aký server som pripojený. Väčšina ludi taktiež čo tu na fóre postuju namerane rýchlosti, všímam si, že maju taktiež ten spomenuty ping 5-6ms. Závažny prolem to síce nie je ale, chcel by som sa dozvedieť, či je to niečo normálne taka zmena alebo to mam riešiť. Ďakujem za odpovede.
 4. To by som aj ja rád vedel, kedže len pred 2 týždnami mi bola novo zapojena optika a mam mat internet XL + 1Gbit sluzba a namerana rychlost dneska 50/80Mbit/s.Musim povedat ze aj u mna to takto funguje, cez den ide ako ma a ku veceru je to 3 nasobne pomalsie.