gomezzz

Člen
 • Počet príspevkov

  5
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

10 Nadpriemerné

O gomezzz

 • Hodnosť:
  Master člen
 • Narodeniny: 17.02.1981
 1. Mrzí ma, že si prišiel o cca. 400 EUR. Mrzí ma, že si si nemohol odbehnúť kúpiť kartu iného operátora. Ja som len chcel poukázať na to, že stavajú sa aj podstatne horšie veci a fakt je ten, že pokiaľ nejde o život, nejde o nič. Spamovanie diskusného fóra nenávistnými príspevkami nič nevyrieši, nikomu nepomôže. Skôr naopak. Ľudia majú úžasnú schopnosť samona**rania. Keby išlo (nedajbože) o život, tak na tiesňovú linku sa dovoláš aj bez SIM karty. Teda, malo by to fungovať. Nikdy som to neskúšal. Keď už ale išlo o cca. 400 EUR, nemohol nikto z 50. robotníkov požičať mobil? Alebo všetci sú v Telekome? Alebo Ty si nebol s nimi?
 2. mne už signál nabehol... žeby sa problém odstránil?
 3. toto predsa ani sám Telekom nečakal. nerobím pre Telekom a áno, ani nepodnikám. ale keby som podnikal, tak sa asi tiež nezbláznim a nájdem si (aspoň dočasne) iné riešenie. zbehnem k inému operátorovi a kúpim si predplatenú kartu a budem ďalej komunikovať s každým cez mail alebo iné kanály. prečo by som mal útočiť na operátora a nezastať sa ho? ako často nastane takýto stav? takéto si ja osobne nepamätám. ale to bude asi tým, že nie som v Telekome 18 rokov. ak sa smiem opýtať, za tých 18 rokov, koľko takýchto výpadkov bolo v Telekome?
 4. danka.tt tak do nich nesyp toľko peňazí. a to slovo sa správne píše s N, akože hanba. to len tak...
 5. Hehehehe Koľko nenávisti. Svet sa zastavil lebo nejdú fejsbuky v mobiloch. Jeeeemine! Celé zle. Kydať na Telekom! To veci vyrieši. Keď nastane takýto výpadok, tak sa muselo kdesi čosi poriadne potentočkovať. Dám za to ruku do ohňa, že na odstránení problému makajú jak šróby! No ale treba vydržať a opravia to a aj fejsbuky budú zase fungovať. Kazdý sa tu oháňa odškodným... ale prečo vlastne?! Odškodné si žiadajte pri dlhodobom probléme. Oficiálne je to len 6 hodín, nie je to výpadok pre každého a nie je to úplný výpadok všetkého, čo Telekom poskytuje. Ako mohla fungovať slovač v 80. rokoch bez mobilov? Ako vedeli mamičky, či sú ich detičky fpoho? Ako sa kupovali letenky a lístky na vlak bez mobilu? Ľudia, pre božie zmilovanie, uvedomte sa! Toto nie je koniec všetkého! Toto je len nepredvídateľný výpadok. Všetko bude zase OK. Dýchajte! Neopúštajte sa! Ani nie 10 minút dozadu vonku lialo jak naozaj. Teraz svieti slnko a dívam sa na krásnu modrú oblohu. Tak hlavu hore.