Deak521

Člen
 • Počet príspevkov

  11
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O Deak521

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. Samoinštalácia je zadarmo Montáž technikom Telekom stojí 30 €
 2. Máme záujem o predĺženie služby Televízia, avšak už cez metalickú technológiu Iptv, máme zriadenú službu Internet Vdsl XL, Ale neponúka len SAT TV, Keby dakto kompetentný na to vedel pozrieť bol by som vďačný. o satelitnú službu už nemáme záujem. Čislo pevnej linky 047 4334175. Ďakujem
 3. Pomohlo výmena Stb boxu, do 24 hodín bolo vymenené od nahlásenia poruchy.
 4. Na MagioSate Kaon 2046 nefunguje nahrávanie ani pozastavenie programu. Pevný disk nemá voľnú kapacitu pamäť je plná 33,3 MB. Pri tom ani jedna nahrávka nie je uložená na diske. Nepomôže ani Formátovanie disku, ani Restore HDD, ani továrenské nastavenie. Kde môže byť problém, ďakujem za rady.
 5. Tiež veľmi zlé skúsenosti, okres Rimavská Sobota, veľmi ťažké doručovanie!
 6. Právepodobne nie je voľný port na ústredni kde si pripojení, podľa mňa ty môžeš naďalej používať službu, len nového zákazníka nepripojia.
 7. Ja som zriadovaľ minulý týždeň pevnú linku. Cez vdsl pripojenie ide o VOBB technológiu, Telekom na diaľku zriaďuje cez vzdialený manažment, keď donesie kuriér, zmluvu aj zariadenie telefón keď si objednal, stačí pripojiť telefón do Wi-Fi routra. A pevná linka je zariadená bez fyzickej zásahu technika.
 8. Vedel by dakto povedať prečo sa nedá zaradiť do chytrého balíka pevnú linku aby som mal v rámci jedného balíka všetko , Mám XL služby Net a televízia,ale chceli sme pevnú linku objednať do jedného balíka ,vraj to sa už nedá! Len za plnú cenu osobitne! Máme telku Philips zobratu z 03/2019 z akcie to by sme mali uhradiť až potom by sa dalo podľa infolinky telekomu .
 9. Dobrý deň, je napísané na webe telekom.sk že aktivácia pevnej linky M je len za 1 € ak mám tv a net XL. Pri vytvorení objednávky však je uvádzaná suma 10,90€ ,tak neviem ako je to vlastne. Ďakujem za presnú odpoveď.
 10. Dobrý deň,. Vie mi niekto poradiť aká je doba zriadenia novej VDSL prípojky, Zásuvka je už namontovaná z predchádzajúcej prípojky . Objednávka je z dňa 21.10.2019, Zmluvy a prihlasovacie údaje už poslané a podpísané. Ďakujem
 11. Dobrý deň, Tiež máme strašne zlé skúsenosti s kuriérskou firmou Remax, viac ako týždeň sme čakali na doručenie balíka ,okres Rim.Sobota Neochota o ničom. Odporúčam jednoznačne vymeniť kuriérsku firmu !