Deak521

Člen
 • Počet príspevkov

  4
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O Deak521

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Vedel by dakto povedať prečo sa nedá zaradiť do chytrého balíka pevnú linku aby som mal v rámci jedného balíka všetko , Mám XL služby Net a televízia,ale chceli sme pevnú linku objednať do jedného balíka ,vraj to sa už nedá! Len za plnú cenu osobitne! Máme telku Philips zobratu z 03/2019 z akcie to by sme mali uhradiť až potom by sa dalo podľa infolinky telekomu .
 2. Dobrý deň, je napísané na webe telekom.sk že aktivácia pevnej linky M je len za 1 € ak mám tv a net XL. Pri vytvorení objednávky však je uvádzaná suma 10,90€ ,tak neviem ako je to vlastne. Ďakujem za presnú odpoveď.
 3. Dobrý deň,. Vie mi niekto poradiť aká je doba zriadenia novej VDSL prípojky, Zásuvka je už namontovaná z predchádzajúcej prípojky . Objednávka je z dňa 21.10.2019, Zmluvy a prihlasovacie údaje už poslané a podpísané. Ďakujem
 4. Dobrý deň, Tiež máme strašne zlé skúsenosti s kuriérskou firmou Remax, viac ako týždeň sme čakali na doručenie balíka ,okres Rim.Sobota Neochota o ničom. Odporúčam jednoznačne vymeniť kuriérsku firmu !