Katekarin

Člen
 • Počet príspevkov

  6
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal Katekarin

 1. Dobrý deň, Počul som že plánujete dať optický internet do chatárskej oblasti v Nižnom Klátove. Zaujímalo by ma že či by sa tá optika dala dať aj trošku ďalej než plánujete pretože my bývame cca 300 metrov od tadiaľ a ešte okolo nás je veľa ľudí čo by chcelo internet tiež. (Bývam v okolí Chaty Klatovianky) Ďakujem vopred za odpoveď.
 2. Dobrý deň, Chcel by som sa opýtať že či je možne dostať od telekomu nový router pre internet vzduchom. Jeden môj známy čo býva blízko mňa má tiež internet vzduchom a on dostal aj anténku ktorú si dal na strechu aby mal lepší signál zaťiaľ čo ja mám 1 paličku na routery. Zaujíma ma to pretože mám sťahovanie iba 1MB/s a ping mi skáče niekedy aj na 1000. (pred mesiacom to ešte nerobilo). Ďakujem vopred za odpoveď.
 3. Dobrý, chcem sa opýtať či predávate na router alcatel link hub hh40v antény?
 4. Dobrý, chcem sa opýtať že či si môžem zmenit balík v internete vzduchom na 200Gb alebo 500Gb keď mi platí ešte zmluva pretože už približne rok mam internet 50Gb/15€ a tento mesiac ste pridali ďalšie tak že či to ide zmeniť. https://www.telekom.sk/o-spolocnosti-telekom/press-centrum/tlacove-spravy/telekom-uvedie-novu-verziu-sluzby-magio-internet-vzduchom-nove-objemy-dat-i-dalsie-benefity-pre-magenta-1
 5. Dobrý, chcel by som sa opýtať či by ste nemohli zvýšiť objem dát u internetu vzduchom pretože mi príde že 50GB je málo a skoro nikdy to nestačí, nemohli by ste to dať na 100 alebo vyššie?
 6. Dobrý, chcel by som sa opýtať, či v blízkej budúcnosti plánujete dať neobmedzený internet vzduchom pre lazy. Vopred ďakujem