Galaxymanko

Člen
 • Počet príspevkov

  4
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O Galaxymanko

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Samozrejme že to nerobia technici to by bolo blbé, na to platenie som sa pýtal, lebo odpoveď od teba je v každej téme 1350+ príspevkov.
 2. Určite sa dá a ja to aj spravím, je pekne nekalé od tcomu, že keď mi z 80/8 spravia 56/5 ale platiť ma nechajú za 80/8 a nie napr L čo je 60/6, oni navrhnú sami od seba zníženie balíka. Koľko ľudí si určite v nevedomosti platí a oni, načo by potom zlepšovali technológie, linky, keď hlúpi slováci platia za nekvalitné služby, lebo nič lepšie nie je.
 3. Ach, tak to musím nejako preveriť, nech mi zapoja priamejsie keď som doslova v budove oproti... btw ty tu si za to platený odpovedať na príspevky? Nikdy mo ten internet nevypadával a je smutné že zo stabilných 72mb mi dali o 20dole.
 4. Dobrý deň / večer, prosím Vás ktokoľvek sa vyznáte do kvality linky, viete mi povedať prečo keď na začiatku mi bezproblémovo išiel internet 72Mb ide teraz ledva 50? Mne príde veľmi zvláštne aby som ani nie 20 m od ústredne nedosahoval maximálnu rýchlosť internetu, hlavne keď na začiatku sa to takmer rok možno aj viac dalo, presne už neviem mám len svoje historické merania zo speedtestu. Ďakujem za odpovede.