Newuser

Člen
 • Počet príspevkov

  9
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O Newuser

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. Väčší nezmysel ako Huawei sa nedá kúpiť??? Kam ľudia chodia na takéto úvahy o kúpe Huawei, asi na cenové relácie?????
 2. Prečo aj napriek aféram Huawei s alikáciou Google a podvodom s prezentáciou fotografií s profesionálnych zrkadloviek prezentovaných ako fotografie mobilných telefónov Huawei je v ponuke Telekom 12 mobilov od Huawei a 2 mobily od Sony??????? Žeby Telekom musel robiť obrovský biznis cez predaj mobilov, lebo biznis?? Silne mi to pripomína podvody s emisiami Volkswagen?????? Akú kvalitu vlastne razí Telekom????? Dosť pochybnú!!!!!
 3. Jediné pozitívum je že tu naozaj odpoveď nedostanem:)
 4. Kde zmizli kvalitne telefony Sony? Prečo operatory uprednostnuju predražene braky od Samsung, Huawei,Honor a Iphone? Naozaj ide operatorom len o predajne marže? Kvalitna a lacna Sony Xperia XA2 za 260 Euro sa vyparila, mala malu maržu pre operatorov?
 5. Kedy budú v ponuke nejaké kvalitné telefóny Sony???? Alebo čo je lacné to je dobré? ( Samsung Huawei, Honor)? Alebo čo je módne to je dobré? ( Iphone )? Kam sa to ženieme?! Do pekla?....................
 6. Prečo Telekom neponúka štandardne viac kvalitných telefónov strednej kategórie Sony Typu Xperia XA2, ??? Zato nekvalitných Samsungov Huawei a Iphonov, ktoré sú evidentne predražené je v ponuke veľa? Znamená to, že Telekom potrebuje aj v tejto oblasti neprimerane zarábať na marži s predaja podradných zariadení?