Pete85

Člen
 • Počet príspevkov

  5
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O Pete85

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Filipo21 je to možné, nevylučujem aj takú možnosť. Až tak extremne sa do nastavení nevyznám. Vačšinou my s tým pomáha kamoš čo sa viac vyzná. Kabeláž mám správnu. Je možnosť že by mal modem nejakú závadu? Možno ti to príde smiešne, ja sa preto pýtam tu na rady pretože ja osobne si s tým poradiť neviem. Ako som spomínal predtým všetko išlo plynulo a bez problémov. Hej server beží na linuxe. to si spravuje kamoš na dialku. Filipo vďaka za rady, poviem kamošovi nech sa na to pozrie. Tataračik na serveri je herný server a tsko. Plus nejaké ďalšie veci. Spravuje to kamoš u mňa je server umiestnený fyzicky.
 2. Pod bežným užívatelom ja rozumiem človeka čo pozrie mail, sem tam nejaký film alebo video, prípadne si sem tam niečo stiahne. Ja hrám online, popritom stramujem a mam na to napojený server, to nehovorím o ďalšom pc, dvoch bookoch a 4 mobiloch. A nie neponúkam to ďalej! ďalšia vec je na kerý **piip** telekom ponúka službu ktorú nevie dostatočne pokryť ? Ja som sa spýtal na názor a čakal som normálnu radu! Uvítam normálny názor a radu a nie povýšenecké reči. Aurel to aspoň napísal normálne a nie ako ty. Tak isto aj ostatný užívatelia čo napísali koment. Ja musím tvrdo makať aby som zarobil a preto aj chcem dostať za svoje peniaze skutočne to čo ponúkajú. Takto aspoň teraz viem že sú to zbytočne vyhodené peniaze za službu ktorú nevedia pokryť. Tataráčik vieš mi poradiť niečo ak máš skúsenosť? Filipo21 ako som spomínal vyššie, mám toho doma dosť napojeného čo využíva net. Práve preto som si dal tú službu lebo bežný net to vážne nedával ( zamŕzanie videií, sekanie počas streamu ak na druhom pc sa niečo sťahovalo atď., viditelný problém pri online hraní... ) Ak neviete poradiť normálne radšej ani nekomentujte. Vďaka za koment a radu normálnym ľuďom.
 3. su ludia ktorý to využijú a používajú na viac ako len pozeranie stránok !!! Ja niesom bežný uživatel. S toho dôvodu som si zaplatil tú službu lebo bežných 300/30 je nedostačujúce pre moje využívanie. Keby som to chcel na bežné používanie tak bohate stačí 300/30. A pre tvoju info nechodím tam každý deň to merať ale zmerám to vtedy keď vidím že nieje niečo v poriadku. Ty si asi ten typ človeka ktorý nechce dostať za svoje peniaze to čo si zaplatí ale je spokojný s tým čo mu za ne dajú Bravooooo Takýto ludia su radcovia? Namiesto rady nazývanie ludí nenažranými.... Gratulujem ti a aj telekomu že má takých super poradcov
 4. To je sice pekné ale je to pekne zavádzajúce a hnusný **piip** na zákazníka !!! Ešte že končí zmluva, pretože špinavosti tohto typu ma už pekne vytáčajú! Každý má len výhovorky a spôsoby ako sa zbaviť zodpovednosti atď... Najviac zaujímavé je že prvý mesiac to išlo krásne, keby to stále šlo aspoň 700 MB/s tak nepoviem ani pol slova ale aby to nešlo ani polovičnou rýchlosťou? Tomu hovorím hnusný podvod !!!
 5. Dobrý deň, chcem sa spýtať či je toto normálne ? Platíme si službu GIGA a prvý mesiac šiel internet uplne skvelo nameraná rýchlosť bola vždy okolo 920 M/s no po mesiaci mi rýchlosť klesla na 420 M/s??? Chcem podotknúť, že v čase merania prvý mesiac som mal na ineternet pripojene 3 pc a 4 mobile a rýchlosť merania dosahovala vyššie spomínanú hodnotu. No teraz aj keď zapnem len jeden pc a vypnem na ňom všetkočo by mohlo využívať internet je moja rýchlosť stále okolo 420 M/s.