tonci007

Člen
 • Počet príspevkov

  13
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O tonci007

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. Mám pocit že aj v Rusku sú na tom lepšie ako mi. A že prečo plánujem u Vás zrušiť internet hneď ako budem môcť. Sranda toto!! "ADSL_2PLUS 15/1 za dákych 25eauro! to s tým môźete ísť aj na mesiac a je to pomalé a ešte to aj laguje ako sviňa. Hlavne že je to "KÁBE"!!!!!
 2. Zdravím, kedy je naplánované rozširovanie optiky aj na Gúgskej ulici v Nových Zámkoch? Ti kokso. Do dnešného dňa tu nemáme ani len káblovku, iba adsl. To je ako Alica v krajne zázrakov.
 3. Neskutočné!!!! Dneska platím cca 25E za takýto net
 4. Ani by som nepovedal. Piatok som im povedal, že neplánujem s nimi predĺžiť zmluvu, čo mi končí v januári a zrazu mám samé lagi pri online hre, sekanie pri pozeraní videa aj pri 480p. Tak že asi aj u Vás bude problém s netom. "! No comment this company!!!!! A dúfam že mi nepríde sáka ďalsia súkromná správa! začnem si dávať servítku pred papulu, až keď aj T-com začne dačo robiť pre svojich starých klientov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 5. Asi by som nemenil nič, lebo bi som ani nevedel odkiaľ začať.
 6. U nás paneláky sú na ťahané už dávno. Ja kde napríklad bývam, je všetko len na začiatku ulice. Tjsť tam kde sú asi tri či štyri paneláky. Ďalej ako sú už rodinné domy a to ulica nie je krátka, posledné domy majú číslo nad sto, je mŕtvo. Iba adsl. Tak že mo ja skúsenosť je takáto.
 7. U nás je všetko na začiatku ulice pokiaľ je pár panelákov (asi tri) dalej ako sú už len rodinné domy je mŕtvo.
 8. Ne ni to len pocit. Je to pravda odozva 60-100 oproti 5G od wisperu 25-45. nie ako ma pyni p ubespečovala že je to dobré aj na onlinegames. ping drží stabilne z "rozmedzí". ale tie "lagi" pri "stabolnom" internete to je proste nie čo hrozné. Asi to bude packet lost. Ale na kábly? A kábel je ešte horší ako 5G internet? Panenko skákavá to musí byť asi len nejaká sranda alebo čo!!!
 9. ja som piatok aktivoval adsl XL ale mam posit že je to horšie ako som mal od Wisperu 5G a to bol bez drôtu . Teraz drôt!
 10. Na začatie výmeny mali už dosť času a financie by tiež neboli taký problém ak by to robili spolu tcom, orange, upc. No ale to by sme museli žiť v inej krajine aby niečo také mohlo aj fungovať a myslieť nie len na finančný výnos. Ako som už napísal. Realita na Slovensku.
 11. No myslím si že Tcom ako aj ostatný sa už nahrabali dosť na to, aby začali myslieť aj na ostatných, než len na paneláky a prestať vyhadzovať zbytočné peniaze na reklamy. Tí čo sa mohli pripojiť na optiku už sú dávno pripojený a ostatný ako som aj ja nám sú tie ich pekné reklamy **piip** platné keď sa nevieme pripojiť ani len na poo*dené VDSL. Ja bývam v NZ v meste a nie niekde v okolí a mám tiež max adsl. Úbohá realita "Slovenskej Republiky" v 21 storočí!!!
 12. Pre to by bolo možno dobré začať inovovať aj ostatné siete a nie len tie kde je panelák!!!!!