Tomaseq

Člen
 • Počet príspevkov

  12
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

2 Neutrálna

O Tomaseq

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. Dobrý deň, poslednou dobou ja a pár ľudí v mojom okrese Topoľčany máme hrozne pomalý internet. Okrem vysokého pingu ( minimálne 85, maximálne 500 - 600) je aj pomalé surfovanie po internete, pomalé načítavanie.. Poprosil by som o nejaké vyriešenie, nedá sa takto..
 2. Vítaj v klube, nie si prvý čo sa na to sťažuje, x ľuďom to začalo robiť nedávno a mne tiež, darmo budú viacerí písať, ako máme volať technika, chyba je na strane telekomu, takže by sa už mohol nájsť niekto, kto by sa na to pozrel, nepríde mi vhodné, aby teraz každý si volal technika do domu. Vie to niekto preposlať technikovi? + presne sa mi to deje a aj ostatným to čo popisuješ..
 3. noo zistil som, že typ modulácie je vdsl 2, čo teraz? Nedá sa to nejako vyriešiť bez rôznych hlásení, telefonátov, nie je mi to zrovna príjemné. Niečo, čo môžem spraviť sám, aj napríklad na tej IP stránke, kde zadám IP a mám tam internet ( funguje to, aj ked internet nefunguje ) tam je všetko, nedá sa tam s tým niečo spraviť?
 4. skusim to nejako pozriet no, mne to technik online robil nieco, restartoval port a tak, on by mi povedal, ze nieco nie je v poriadku.. a inak, ono to najprv zacalo cez ethernet kabel, dal som na wifi a to iste.
 5. Noo veď nejde, ani po reštarte portu, neviem už čo mám robiť a technika volať nechceme, zbytočne vyhodené peniaze, keď to môže Telekom opraviť. Jednoducho sa niečo pokašlalo u nich, robí to veľa ľuďom a bol by som rád, ak by sa to dostalo k niekomu, čo s tým môže niečo spraviť, poťuká niečo v systéme, opraví a neviem čo ešte a internet už pôjde. Inak problémy s telekomom nie sú prvý krát, či sú to výpadky, či je to pomalý internet, stále niečo.. Ale v kuse.
 6. Noo, stále skáče, ale už menej, každopádne, myslím, že je problém v telekome, vždy bol, s wifi sme nič nerobili, sama od seba sa podľa mňa nepokazí, neviem.
 7. Noo, mne to robí asi každé dve minúty, proste ping 50 - 60 a zrazu 100, potom 150, 200 až do 500, potom znovu 50 .. ale to tak na 20 sekund, ale je to otravne. A ide o to, že ja si ten ping nemeriam len na online teste, ale proste v každej jednej hre mi v ten istý deň začal takto skákať ping. Včera mi resetli port, nefungovalo, dnes to skúsim, ale mám pocit, že už ping neskáče, ešte napíšem.
 8. dobrý deň, reštartol sa mi teda port, no stále nič, stále mi ping skáče..
 9. nie nie, v pohode, tak dakujem teda.
 10. Dakujem a da sa to aj bez technickej podpory ci?
 11. Dobrý deň, neviete, či sú nejaké problémy s internetom? Už asi týždeň mám zlý ping a nie len ja, ale aj ostatní, čo využívajú magio v mojej oblasti. Okres Topoľčany. Ďakujem.
 12. Dobrý deň, mám problém. Mám spomalený internet od utorka, majú to aj moji kamaráti tak, ping 100 - 200, od rána utorka to takto je, spomalený internet tiež. Má niekto niečo podobné? Na technickú podporu nebudem volať, chcme to vyriešiť bez nejakého volania. Díky