gabriela40

Člen
 • Počet príspevkov

  5
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O gabriela40

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Dobrý deň, tak konečne sa to podarilo aj bez čakania na sms, aj bez návštevy pobočky a máme optiku. Chcem sa opýtať - musím vrátiť starý router. Zmluvu mám na firmu, kde je konateľ manžel. Musí to odniesť osobne, alabo môžem aj ja, a musí byť v krabici? Ďakujem.
 2. Aktualizácia, bol u nás obchodný zástupca ohľadne optiky a on nám ukázal mapu a na celej ulici optika je spustená aj volal na centrálu a tam mu povedali,že treba dať zapísať dom do systému Telekomu keďže nie je skolaudovaný a mali ste pravdu nie číslo parcely, ale číslo domu. Boli sme na pobočke v Senci, ale tam nám povedali, že čakať na sms a optika u nás nie je. S týmto mi neviete poradiť? Ako dom zapísať do systému, čo k tomu potrebujem? Ďakujem.
 3. Ale ja nepotrebujem zriadiť, mám internet vdsl 7 rokov od Telekomu, chcem prejsť na optiku a na ulici na optiku všetci vedia prejsť len my nie a potrebujem dať žiadosť, aby to preverili, ale neviem ako. Ďakujem
 4. Na ulici Muškátová už je optika,lebo niektorí ju už majú zriadenu. Ale keď si ku chcem zriadiť aj ja tak my povedali,že u nás sa to nedá, ale už nám došla sms, že je tu optika. Ešte začiatkom decembra a odvtedy stále tvrdia pracovníčky, že u nás nie je.Konečne som našla zamestnanca,ktorý nám povedal,že sa stáva,že 2-3 domy na ulici majú s tým problém treba dať žiadosť. Tu je ten problém ako to mám nahlásiť, že chcem preveriť možnosť zapojenia. Vraj na stránkach Telekomu to je, ale neviem to nájsť. Je to Muškátová 98/27, kábel je už v garáži natiahnutý. Dakujem.
 5. Asi nejaké pravidelné súťaže, nemusia to byť veľké veci napr. kredit navyše, dáta....