sieglra75

Člen
 • Počet príspevkov

  7
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O sieglra75

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Niečo by som urobil s tým prihlasovaním, niekedy to nechce zobrať heslo a musím ho meniť,.
 2. Chcel som si pozrieť film v magio archíve za ktorý si platím 3,98 mesačne, avšak viac krát sa mi stalo že film skončil asi jednu dve minúty pred koncom, dnes som chcel pozrieť film Veľký draft , keď som ho prehral v archíve asi hodinu pred filmom boli reklamy na filmy /JOJ Cinema/ a potom začal film, ktorý išiel asi hodinu a koniec skončil v polovičke a nešiel viac prehrať, Na koho sa obrátiť aby to dal do poriadku, respektívne ako je to u konkurencie?
 3. Ďakujem, počkám aj mesiac, keď sa nič nezmení ozvem sa. Zatiaľ sa maj.
 4. Asi to to si myslel.
 5. Myslíš toto, ak nie tak kde mám hľadať parametre linky?
 6. No kakoľko využívam od Telekomu iba internet a to asi 14 rokov tak ma najviac zaujíma zvyšovanie rýchlosti internetu tam kde nie je optické pokrytie. Len ma mrzí že z napríklad sľubovaných a teraz platených 80/8 Mb/s mi ide len 41/4 Mb/s a nikto nevie čo stým.
 7. Dobrý deň, objednal som si službu MAGIO INTERNET XL-VDSL, pracovníčka ma ubezpečila, že na mojej linke pôjde 80 Mbp/s, doteraz som mal 30 Mbp/s pri meraní ukazoval 26 Mbp/s. Po inštalácii a spustení internetu tento ide maximálne 41 Mbp/s. Meral som to na viacerých speedmetroch a každý ukazuje rovnako. Pochopím keby išiel napríklad 60 - 70 Mbp/s pri väčšom zaťažení linky. Pri overení podľa adresy na stránke Telekomu mi ukazuje 80/8 Mb/s a mám len 41/4 Mb/s - prečo a čo s tým?