Miro

Člen
 • Počet príspevkov

  4
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O Miro

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Ďakujem za tip na SC-SC. Podľa tohoto textu sa dá kábel nájsť v mnohých e-shopoch. Palec hore. Potvrdzujem aj z iných zdrojov, že dodávajú iba tú dĺžku, ktorá je v balení pri routeri. Povedali mi, že keďže inštalácia je čerstvá a kábel nevyhovuje, tak že 5-metrový by mi mali dať alebo vymeniť bezplatne v Telekom centre. Tak keď nezabudem, napíšem sem, či si to isté mysleli aj v tom centre.
 2. V balení pri optickom routeri/modeme bol žltý optický patch kábel dlhý 2 metre. Omylom mi technici zaviedli prípojku kratšiu o meter ako mala byť a preto ten žltý kábel od ukončenia prípojky do routera svojou dĺžkou 2 m nedostačuje. Predlžovať prípojku je už teraz nemožné, ale vie mi Telekom dať ten žltý patch kábel v dĺžke napríklad 4 metre? Ak áno, keďže je citlivý na prach a zalomenie, odpájať a zapájať ho môžu iba oni?
 3. U nás to bolo opačne - stále sa pýtali, kedy už to môžu zaviesť. Ale nešlo to z našej strany. Ešte nám aj systém vygeneroval malé odškodnenie. Napíšte sem, či Vaši bezprostrední susedia internet cez optiku už majú. Lebo vykopanie výkopu a položenie kábla nerovná sa zavedeniu optiky. Odvtedy ešte môže prejsť pár mesiacov po plnú prevádzku celej ulice.