erik662

Člen
 • Počet príspevkov

  5
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O erik662

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. U mna to vyzera takto Magio Internet L bez Tv Ale už v jari bude optika takže vydržim 🙂🙂
 2. Zdravim mam doma od telekomu internet Magio Internet L no teraz je rychlost po novom 40/4alebo 40/6 ako som si všimol o 5 domy byvaju mojej mami rodičia maju tiež internet od telekomu Magio Internet L ked som vošiel do ich wifi routeru ADB oni maju Downstream Rate: 42047Kbps a Upstream Rate: 6462Kbps maju tiež VDSL telekom a su napojeni na tom istom stlpu ako ja no vec je taka pred 2 tyzdnami som hlasil poruchu že mi nejde internet nevedeli zistit prečo tak mi znižili rychlost na mojom ZTE Upstream mi dali na 5309 kbps z pôvodneho 6462Kbps lebo si mysleli že kvoli rychlosti internetu mi nejde internet no ale problem je že ja som zistil že pri upratovani som vytiahol kabel sa uvoľnil a preto to nešlo a oni to na technickej podpore resetovali a znižili len teraz nechapem som im hlasil aby mi ten Upstream nastavili tak ako bol a oni že ja ho mam dobre tak teraz neviem čo robiť a oni stale nechapu že ho mam zle len ma štve to platim za internet a nemam to nastavene ako každy posielam sceen mojej mami rodičov ADB wifi routeru a moje nastavenia a prosim poradťe čo mam robiť? Ďakujem za odpoveď PS: ešte take info oni byvaju od ustredni dalej ako ja len mne to spomalili a sa hadam na technickej podpore čo robiť mam ?
 3. Mna poteši Ked mi niekto poradi tu na forum stránke aj ja jemu rad radim a pomaham ked niekto niečo potrebuje treba si pomahať navzajom ?
 4. Dobry večer chcel by som sa spitať či je aj do našej dediny v plane Opticke Pripojenie vedľajšia mala ulica pod mestom je od telekomu pripojena Opikou a naša dedine nie od mesta sme okolo 5km aktualne pripojenie mame VDSL 30/3 ako každy vraj spominali že by bolo by aj dobre v našej dedine vybudovať už lebo internet neni sem tam stabilny ked mate nieake info o dedine Petrovce Nad Laborcom Ďakujem za bližšie Info Pekny večer.