lukyno249

Člen
 • Počet príspevkov

  13
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O lukyno249

 • Hodnosť:
  Asistent

Nedávni návštevníci profilu

147 zobrazení profilu
 1. @filipec12 aj si to obcas vsimam na naraste FEC chyb, niekedy to narasta na sialene cisla. Zarusenie linky vidno pri SNR down/up 22.6/6.8 dB ?? Momentalne to vyzera ze je to tak na hranici funkcnosti, vsak? Viem s tym zarusenim linky aj ja nieco spravit? Alebo je to sposobene len "kvalitou" telekomackych kablov ?
 2. Vdaka za odpoved.
 3. Zdravím chalani @filipec12 @Filipo21 @eM Kei Viem že ste v tejto oblasti profici, preto Vás chcem poprosiť o radu. Mám internet VDSL XL 80/8. Od ústredne som cca. 300m. Je reálna šanca že nová technológia, ktorú Telekom čochvíľa nasdzuje (SuperVectoring) pocítim aj ja nejaké ďalšie zlepšenie na mojom internetovom pripojení? Poprosím Vás o vaše názory a postrehy. Ďakujem. Prikladám aktuálny stav na mojom routeri...
 4. Nejake nové info ohľadne E-SIM v Telekome?
 5. Dikess @eM Kei pomohlo a ozrejmilo ?
 6. @filipec12 diky za odpoveď. ? Ako mám rozumieť tej chybovosti CRC & FEC. Čo to vlastne znamená? Niekedy sú tie čísla o dosť vyššie, po reštarte sa vynuluju a postupne pribúdajú.
 7. Zdravím Fooristi @filipec12 @Filipo21 @eM Kei Riesim otázku prechodu na vyšší program z VDSL internetu L 30/3 na XL 80/8. Poprosím Vás o vaše názory a postrehy. Ďakujem. Prikladám aktuálny stav...
 8. @Samer303 čo som čítal na jednom fóre hlasovanie ohľadne najobľúbenejšej farby iPhone XR, tak vyhrali farby ako modrá, červená a coral. Pri iPhone 8 bola situácia iná, Apple (Product) RED farbu doplnil neskôr až niekedy v marci tohto roku aby oživil predajnosť 8mičky. (vždy to na jar doplnili o červenú farbu pri každom iPhone) Pri iPhone XR je situácia iná, Apple uviedol na trh naraz rovno 6 farieb, ale telekom dal do ponuky len 5 Urcite budem sledovať aktuálnu ponuku na stránke. Pekný deň všetkým.
 9. ďakujem @Terka za odpoveď možno plánujete uvedenie tejto faby dodatočne? Myslím si že nás je vcelku dosť ľudí, čo by si radi kúpili červenú verziu. Vďaka.
 10. Môžu sa ľudia z Telekomu, pls. vyjadrit k otázke ohľadne dostupnosti iPhone XR v (PRODUCT) RED farbe v akejkoľvek kapacite? Vďaka.
 11. Zdravím, zaujíma ma či bude k dispozícii iPhone XR 64GB/128GB v (PRODUCT) RED farbe v ponuke? Telekom ho “zabudol” uviesť do ponuky, všetky ostatne farby sú k dispozícii len na červenú sa akosi zabudlo. Je možnosť vyplniť nejaký formulár so záujmom o konkrétny model, pls.? Vďaka.
 12. Zdravím, zaujima ma či bude k dispozícii iPhone XR 64GB/128GB v Product RED farbe k dispozícii? Telekom ho “zabudol” uviesť do ponuky, všetky ostatne farby sú v ponuke, len na červenú sa akosi zabudlo. Je možnosť vyplniť nejaký formulár so záujmom o konkrétny model, pls.? Vďaka.