pattrra

Člen
 • Počet príspevkov

  10
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O pattrra

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. Dúfam že Turecko v septembri ☺️😊
 2. Ďakujem, ni vždy mi to na tom čísle zdvihne tá "správna" osoba
 3. Zdravím chcem sa opýtať či existuje niekto - operátor /predajca, ktorý mi ponúkne výhodný paušál a vie vyskladať ponuky, pretože niektorí predajcovia v telekom centrách nevedia ani ako sa volajú, a dávaju mi cez centrum volať s nejakými operátormi, tými čo vedia čo robia - (asi majú aj viac možností), chcem sa opýtať, či sa teda dá s týmito operátormi komunikovat aj bez toho aby som šla do nejakej zabudnutej pobočky. - dakujem za odpoved.
 4. dnes je neobmedzený paušál v telekome v PL za 50zl. čo je cca 13€!! ja platím 20€ mam iba 5GB dát a 100minut, nič viac... katastrofa a ja, že prečo keď volám čoraz viac ludom s telekom číslom, tak na začiatku mi povie, že toto číslo už nieje v telekome!!
 5. nie nieje to mobilný internet od 4ky, a ano susedia v bezprostrednej blízkosti maju internet, a písala som adminom aj sem na fórum, cez office aj cez formulár aj som volala proste všetko!!!!!!!!!!!!! a po troch týždnoch mi zavolala operátorka že je problém, že bývam v dvojdome a druha strana nedala súhlas.... ale ja v dvojdome nebývam! ani nahodo, jedine ak beru že búda pre psa je druhý obytný dom ale on internet nepotrebuje otras... mimochodom doteraz nič neurobili už je skoro december (trvá im to takmer 4 mesiace) akože neviem dokedy by som čakala na nich otrasný prístup..... fuj môžu sa hanbiť.
 6. písala som už asi 4 maily odpísali mi na prvý a ostatné ignorujú, písala som cez fórum aj na ich office aj som volala cez operatora tam sedia iba osobky, ktoré nemaju o tom pojem a vyhovaraju sa že oni len čítaju maily čo im píšu technici či kto... nikomu inému sa nedovolám iba môžem zanechať číslo a oni volajú..... nikto kompetentný sa mi nevyjadril a tí čo sa majú vyjadrovať,- ktorí sú tam na to za tými telefonmi, tak tí nič o tom nevedia.... takýto majú systém!!!..... celé zle!!!, píšem to tu aby si to potencionálny zákaznik dopredu rozmyslel keď si bude chcieť zvolit internet od telekomu ..... a ja už mam O2 , trvalo im to presne 5 dní všetko funguje.... TELEKOM SA MÔŽE HANBIŤ, samozrejme to nepíšem iba tu ale vyjadrila som sa takto v každom kompetentnom fóre na túto tému a zdieľam túto "reklamu" kde sa dá
 7. tak prešiel už takmer dalsí mesiac (čiže 3 mesiace čakám) a z ich strany sa nič nepohlo, takže každemu VELMI ale naozaj VELMI NEodporúčam čakať na internet od telekomu!!!! telefonovala som niekolko krát a pani nevedela absolutne nič absolutne nedokazala vybaviť požiadavku na internet a cez mail mi napísali, že to bude čoskoro, že na tom pracuju a dalsie odpovede som už nedostala ani mailom ani telefonicky....a samozrejme žiadne činy ...... HROZA!!!!!
 8. Ahoj, ten technik príde tak za 3 mesiace ak sa poponahla , pretože som v tej istej situácii , tiež mi povedali že do dvoch týždňov,a čakám už 7 týždňov a nič ani stopa, internet je v rovnakých cenách ako vidis na stránke, technikom sa ešte pripláca za zapojenie routeru a blbosti ale to si urobíš aj sám bez poplatku.
 9. Dobrý deň, chcela by som sa opýtať ako dlho ste čakali kým Vás pripoja na internet, popríp. ako ste to riešili ??? Ja už 7 týždňov (áno celých 49dní!) čakám na akékoľvek pohnutie sa k tomu aby som mala internet doma!!! Neviem čo mám robiť - optika je dotiahnutá k domu a čakam na technika už sme aj viackrát volali, už som to písala operátorke aj mailom, toto je najhorší prístup aký som kedy zažila!!! a stále čakám a neviem dokedy... ešte sa nikto na to nebol ani pozrieť!!!..... s ich prístupom to budem mať asi na Vianoce aj to si nie som istá či to bude tak rýchlo!!!! a to sme celá rodina vernými zákazníkmi už cca 16rokov - čo je naozaj dosť v dnešnej dobe "fluktácie " medzi operátormi !!! preto Vás žiadam aj prostredníctvom tohoto fóra aby ste sa konečne pohli!!! naozaj ten internet potrebujem!!!