patrikdanis

Člen
 • Počet príspevkov

  11
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal patrikdanis

 1. Na každom novom Magio boxe treba nastaviť hlasitosť na diaľkovom ovládači od Magio boxu je to znížená hlasitosť od výrobcu.
 2. Dobrý deň, všimol som si pri potravinách dva nové biele skrine a starosta mi povedal, že tam robia technici s Telekomu novú prípojku ku ústredni, len neviem kedy presne bude spustený VDSL2+ v našej obci Dubové (Turčianske Teplice). Dúfam, že budú spustené VDSL2+ služby už za 3 týždne, ak by sa dalo. A mne končí v Novembri viazanosť na 4G Domáci internet. Ešte sa chcem spýtať či bude v našej ústredni hlasový služba, len pre pevnú linku cez VDSL2+ ? Technik v Telekome mi povedal, že to nie je všade hlasová služba v každej lokalite. Ďakujem.
 3. Dobrý deň chcem sa spýtať či v júni naisto bude spustený v obci Dubové pri Turčianskych Tepliciach VDSL2 internet do 80/8Mbps. Už o tom vie celá obec. Vopred ďakujem.
 4. To som vypočítal cez google mapy. Na pošte bude ústredňa a od pošty až ku domu som to nameral cez mapy. Neviem či je to pravdivé tie vzdialenosti 610 možno 625 metrov.
 5. Dobrý deň, minule som sa pýtal, že či budeme mať na lokalite Dubové 303 pri Turčianskych Tepliciach dostupnosť na XL: VDSL2 80/8Mbps . XL: 80/8Mbps si určite dáme sme od ústredne vzdialený maximálne 610 metrov. Ďakujem za odpoveď.
 6. Dubové 303 tu by som chcel 80/8Mbps. Ďakujem.