patrikdanis

Člen
 • Počet príspevkov

  10
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O patrikdanis

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. Dobrý deň, všimol som si pri potravinách dva nové biele skrine a starosta mi povedal, že tam robia technici s Telekomu novú prípojku ku ústredni, len neviem kedy presne bude spustený VDSL2+ v našej obci Dubové (Turčianske Teplice). Dúfam, že budú spustené VDSL2+ služby už za 3 týždne, ak by sa dalo. A mne končí v Novembri viazanosť na 4G Domáci internet. Ešte sa chcem spýtať či bude v našej ústredni hlasový služba, len pre pevnú linku cez VDSL2+ ? Technik v Telekome mi povedal, že to nie je všade hlasová služba v každej lokalite. Ďakujem.
 2. Dobrý deň je to rovnaké marketing@telekom.sk a coverage@telekom.sk teda či to je to isté?
 3. Dobrý deň, písal som na marketing@telekom.sk a dozvedel som sa, že až v júli bude ukončený termín na našej adrese. Viete mi vysvetliť prečo sa to posunulo na iný mesiac? Ďakujem
 4. Dobrý deň, kedy bude sprístupnený VDSL2+ 80/8Mbps na adrese Dubové 303 Turčianske Teplice? Ďakujem.
 5. To som vypočítal cez google mapy. Na pošte bude ústredňa a od pošty až ku domu som to nameral cez mapy. Neviem či je to pravdivé tie vzdialenosti 610 možno 625 metrov.
 6. Dobrý deň, minule som sa pýtal, že či budeme mať na lokalite Dubové 303 pri Turčianskych Tepliciach dostupnosť na XL: VDSL2 80/8Mbps . XL: 80/8Mbps si určite dáme sme od ústredne vzdialený maximálne 610 metrov. Ďakujem za odpoveď.
 7. Dubové 303 tu by som chcel 80/8Mbps. Ďakujem.
 8. Dobrý deň chcem sa spýtať či v júni naisto bude spustený v obci Dubové pri Turčianskych Tepliciach VDSL2 internet do 80/8Mbps. Už o tom vie celá obec. Vopred ďakujem.
 9. Ja som napísal na marketing@telekom.sk a povedali mi, že sme v projekčnej fáze a momentálne sa pripravuje daná lokalita na zriadenie, len nevedia mesiac predpokladaný termín rok 2019.
 10. Dobrý deň, chcem sa informovať kedy sa bude sprístupňovať v lokalite obeci Dubové pri Turčianskych Tepliciach VDSL technológia, zatiaľ tu nie je ani ADSL technológia. Mám zatiaľ, len pomalý internet od Orange cez SIM kartu 4G Domáci internet 30/3Mbps, ale nie je tu bohužiaľ 4G vysielač. Zatiaľ je tu 3G vysielač. No chcel by som službu XL VDSL 80/8Mbps na adrese Dubové 303, zatiaľ je písané ako číslo 106. Ja Vám veľmi pekne ďakujem za informáciu. Vopred ďakujem. S pozdravom Patrik.