marek4800

Člen
 • Počet príspevkov

  15
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O marek4800

 • Hodnosť:
  Inštruktor
 1. So službou Zdieľanie dát získate jednu alebo dve SIM karty, vďaka ktorým môžete dáta zo svojho paušálu ÁNO alebo Happy využívať vy alebo vaši blízki aj na iných zariadeniach ako je váš mobil (napr. na ďalšom mobile, tablete či notebooku). Ako to FUNGUJE.? Ak mám paušál a v ňom 8gb môžem 1gb dajme tomu dat manželke alebo tie dáta zdieľam s nou spolu celý mesiac a ona minie 1,5gb a ja 6,5gb dajme tomu potom sa net zástavy, samozrejme ze vezmem tu jednu sim kartu co je tam poplatok 0,99 centov.
 2. Tak a dnes ponúka z telekomu na paušál áno m dáta za 15€ + výhody magnety 200min+8gb internet a volania v skupine zadarmo.
 3. Takto mi odpovedala z chatu: Je mi ľúto, ale retenčné oddelenie vie poskytnúť zľavu len na existujúcu službu. Ani moje číslo že im neposkytne. Musíte mať službu inak nič. Škoda ved aj ako nový zakazník by som mohol žiadať nejakú zľavu.
 4. Ide o to, či ako nový zákazník viem dostať zľavu na paušal.
 5. Ano presne tak, ide o to či aj ako nový zakazník viem na tento paušal dostať dajme tomu tu 30% zľavu či by mi to retenčné ponúklo,dnes som bol na predajni a pýtal si na to zľavu tak ani počuť, tak či by moje číslo vedeli poskytnúť na retenčné tak ani to nie, tak skúsim ešte volať na info linku alebo chat.
 6. Ok skúsim zajtra no keby sa ozval @Merfi tak super.
 7. Volal som dva krát, no ani jedna má nechcela prepojiť na retenčne ani kontakt na nich nič.
 8. Čo myslíte, vedeli by mi na tento paušál dať retenčné oddelenie nejakú zľavu, prenášal by som k ním číslo ale tak žeby mi ostali výhody magenta1, čiže 200min.na volania plus 8GB internetu kedže vlastním aj pevne služby internet XL a telku M, alebo nenájde sa niekto kto mi s tým pomôže?
 9. Hladám stále miesto z marcel111 to asi nevyšlo dík.
 10. Pošlem ti číslo do súkromnej správy z easy pecky.
 11. Čo si môžem k tebe dať.
 12. Podľa mňa nie, keďže nemám žiaden paušál musím mať aspoň Áno M ak dobre chápem ak nie tak ma opravte.
 13. Magio internet pevný XL, Magio tv - M, easy kartu
 14. Nepridá má niekto do Magenta 1dik.