starec_2377

Člen
 • Počet príspevkov

  32
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

2 Neutrálna

O starec_2377

 • Hodnosť:
  Radca
 1. lebo staré paušaly happy už len dožívaju a jedina možnosť sú paušaly Ano ale určite sa dá prejsť z happy na paušal ano
 2. mňa by to tiež zaujimalo kedy planuju taky internet spustiť už davno som o taky internet mal zaujem no musel som isť do orangeu lebo telekom ma na dnešnu dobu len smiešnych 50Gb
 3. Magio televizia mi konči 9.5.2019 tak asi nebuďem mať nárok na niektorú z ponúk ??
 4. ahojte viem že sa to tu už rozoberalo a chcem sa spýtať či mam narok ako starý zakaznik telekomu z niektorých vianočných ponúk mám magio tv M a paušal Ano M
 5. už 3 deň som zaznamenal sekanie obrazu na magio go v telefone pozeral som to cez streamOn ako je to možne a prečo stým nikto nič nerobý ??
 6. Pred nedavnom susedovi robily pripojku na pevnu linku cez opticky kabel na nasej ulici nie je žiadna ustredna tak pred dom mu dali stlp na ktorom nie je ustredna ale celkom na vrchu akysi čierny rozvod na pripojku tak som sa ho pytal či je možne cez ten kabel aj dls pripojenie on povedal že nie.
 7. Ja by som bol tiež zvedavý kedy bude internetová dsl pripojka aj na mojej adrese zatial telekom v mojej obci neponúka žiadny pevny internet ale pri objednavaní služby mi vyskočilo že pevny internet nie je nedostupny a že pevná linka ano tak ako to teda mam chapať.
 8. Ak maš mobilný paušal treba zájsť na telekom predajnu osobne a požiadať o zrusenie po skončeni viazanosti sa za telefon neplati.
 9. Ok skúsim to vybavit osobne v telekom centre
 10. Zdravim chcem sa spytat či by sa nedalo v telekome zlučit 2 faktúry do jednej mam paušal aj televiziu a faktury mi nechodia za dve služby v jeden deň dakujem.
 11. keď chceš zmluvu ukončiť rátaj aj zo zmluvnou pokutou.
 12. Novy diaľkový ovladač ti vedia vymenit na predajni ale keď bolo poškodenie starého ovládača z tvojej chyby tak rataj aj s menšou pokutou.
 13. Chcem sa spytat či je možná zmena paušalu počas viazanosti z paušalu Ano M na Ano S dakujem.
 14. Ani mne nefungovala apka 2 dny a teraz už funguje je to asi preto že testujú novú verziu apky.