rmichalko

Člen
 • Počet príspevkov

  5
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O rmichalko

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. @Miloš Martovič Nie je normalne platit za MagioTV (ktore TCOM povazuje za hlavnu/nosnu TV sluzbu a MagioGo je jej doplnok) a mat v nom obmedzenejsiu funkcionalitu ako v MagioGo (chybajuce 4k, nutnost platit za STB s nahravanim/nemoznost prehravat cez nenahravacie STB spatne bez platby za predrazeny archiv). Predplacat si 2 TCOM TV sluzby samostatne urcite nemienim. Magio GO ku Magio TV do aprila kopirovalo stav hlavnej TV sluzby. Od zvysenia ceny za Go sluzbu zacal TCOM spekulovat ako donutit ludi pridat si/prejst na Go sluzbu napr. aj cez nepodporu 4k v hlavnej TV sluzbe (a navyse 4k viazat na len ich GoBox), miesto toho aby 4K dali normalne ku hlavnej sluzbe.
 2. Tu ide ale o prvy a jediny MagioBox co mam (nie druhy, treti ... - tie sa daju vratit). Prvy sa vraj ale neda, dokonca to vraj nejde ani keby som MagioBox uz vlastnil (napr. z bazosa). Proste kazdy musi mat aspon jeden STB v prenajme lebo je to sucast sluzby. Da sa aspon vymenit za STB bez nahravania?
 3. Chcem vratit SetTopBox Arris s nahravanim pocas viazanosti Magio TV L - pouzivam miesto neho MagioGo ku Magio TV z AndroidTV. Vraj sa STB vratit neda... Odporucanie je prejst na MagioGo sluzbu (samostatnu - nie tu k Magio TV), co ale stoji 2x viac. Naozaj sa STB neda vratit - musim zbytocne platit 3 Eura mesacne?
 4. K vašej odpovedi: Nie vsetky TV stanice vsak berieme signalom z ich HD verzi, najma ak SD verzia splna potrebne kriteria rozlisenia a podporu zo strana dalsich zariadeni na platforme. Keďže Jednotku, Dvojku dokážete posielať v 720p (čiže toto rozlíšenie a dátový tok je podporovaný aj ďalšími zariadeniami), tak sa pýtam opäť: Aký je vlastne problém dať v HD všetko (teda to čo je v HD na plnom Magiu) keď je nastavená "Super Vysoká kvalita"?
 5. Dobrý deň, v HD ide stále len zopár programov - prešiel takmer rok odkedy ste chceli pridať viac HD programov a nič sa nedeje. Aký je vlastne problém dať v HD všetko keď je nastavená "Super Vysoká kvalita"? Pridajte prosím aspoň Dajto, Joj+, ČT1/2, Eurosport1/2, lebo posledne menované idú v zúfalej kvalite - miesto "Super vysokej kvality" má Eurosport super vysokú kompresiu. Aj napr. Spektrum má byť HD ale je skôr SD v porovnaní s STV1/2. Testuje to u vás vôbec niekto na aspoň 32" TV?