Chelseaboy

Člen
 • Počet príspevkov

  28
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O Chelseaboy

 • Hodnosť:
  Radca

Nedávni návštevníci profilu

819 zobrazení profilu
 1. Dobrý deň, Nakoľko som si len prednedávnom všimol že v Obci Borský Mikuláš konkrétne ulica Peterská je rozkopaný celý chodník a osadené husie krky a pri telefónnych stĺpoch sú vykopané jamy. Chcem sa spýtať či sa v obci naozaj plánuje vybudovať optický internet? Optický internet už funguje na ulici Detvianska a Na Humnisku. Preto by bolo dobré keby sa internet rozšíri do celej obce.
 2. Dobrý deň prosím Vás vie mi niekto povedať či sa bude optický sa daľej rozširovať do ulíc v obci?
 3. Dobrý deň, chcem sa spýtať či je v pláne budovanie optickej siete aj v tejto obci, pripadne približný termín kedy je výstavba naplánovaná. Borský Mikuláš 908 77 ulica Na Vŕšku.
 4. Už to je v poriadku mali ste pravdu po týždni si ústredňa nahodila vyšší profil. Ďakujem všetkým za pomoc. Problém je úspešne vyriešený.
 5. Volal som aj na technickú podporu tam mi povedali aby som napísal cez formulár reklamáciu uviedol dôvod. Uvidím ako zareagujú. .
 6. Dobrý deň, mám internet L 40/4 Mbps profil mám nastavený na 42Mbps, ako náhle zapnem mágio boxe 2 + Magio Go box rýchlosť klesne na 19Mbps. Približne od mája do septembra som mal nastavený profil na 62Mbps aj rezerva pre mágio balíček L. Všetko bolo v pohode bola tam rezerva pre mágia. Nameral som dobrú rýchlosť 43/4 pri zapnutých magio boxov aj pri vypnutých. Potom som si predlžoval viazanosť dali mi zadarmo na 3 mesiace XL. Po 3 mesiacoch som si to dal znova na L, ale viditeľná zmena profil iba 42Mbps, žiadna rezerva nič. Predsa ľudia čo majú mágio tak majú profil nastavený na 62Mbps alebo na 55Mbps? Prikladám Vám sem parametre mojej linky a Fotku bez zapnutých magio boxov,
 7. Myslím, že sa to možno raz stane skutočnosťou, že všade bude optika od telekomu. Len škoda, že optika nie je už teraz vo veľkých obciach ako je Borský Mikuláš alebo Šaštín - Stráže.
 8. Dobrý deň, už keď telekom zrýchľuje mohol by prilepšiť aj metalike balíčky XL - 100 Mbbs L - 50 Mbbs a už konečne aby sa dal zobrať 3-4 ks magio boxy
 9. Dobrý deň, ja by som mal záujem o nasledujúce telefóny (vopred ďakujem za odpoveď) Motorola Moto G Pro Dual SIM Motorola One Fusion+
 10. Je už reálne možné mať cez VDSL 3 a 4 Magio box ? (2HD + 2SD )
 11. @filipec12 Ďakujem za odpoveď 40 Mbit zatiaľ nemám profil mám nastavený na 30 Mbit. Dnes bola odstávka internetu. Za naskočení za 5 hodín parametre linky mám už takéto
 12. Dobrý deň vie mi niekto poradiť prosím či je možnosť mať vyššiu rýchlosť ako mám teraz? Vopred ďakujem
 13. Dobrý deň Dopočul som sa že máte nové paušály Chcem sa spýtať Jeden paušal Áno M mi končí 8.9.2020 A druhý Áno S nekedy v novembri Bude možnosť zobrať si nový paušal + s novým telefónom podľa ponuky ?
 14. Dobrý deň a čo takto pridať do Magio Go Prima Cool, Prima Zoom, Prima Comedy Central a MTV Hits ?
 15. Dobrý deň chcem sa spýtať v akom je to štádiu čo sa týka optiky v Borskom Mikuláši? Kedy sa začne výstavba siete? @Ľuboš @Terka @filipec12 vopred ďakujem za odpovede čo sa týka rozširovanie VDSL siete plánuje sa v obci vybudovať buď dalšia ústredňa alebo nejaký MSAN?