Chelseaboy

Člen
 • Počet príspevkov

  11
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal Chelseaboy

 1. Neviem ako vy ,ale nebolo by špatné keby sú dvojnásobne zrýchlené rýchlosti aj na VDSL a nie iba na optike. Položme si základnú otázku stačí na rok 2019 rýchlosť 40 Mb/s download ? Ja by som bol viacej spokojný keby dajú 50Mb/s download minimálne. A dosť by aj potešilo keby sa dajú zobrať ešte daľšie magio boxy kedže profil je nastavený 2HD + 2SD streamy súčasne. (Inak palec hore za zrušenie FUP na VDSL )
 2. Dobrý deň prosím vás je v plánu na rok 2019 zriadenie optického internetu v obci Borský Mikuláš? Obec má cez 4000 obyvateľov. V iných obciach sa optika buduje ale tu nie.
 3. Bude aj možnosť napojiť 3 a 4 Magio Box? kedže je to nastavené 2HD + 2SD súčasne
 4. Mne tiež už ide na VDSL 2 HD súčasne ďakujem Telekom
 5. Ako je vidieť viacerí z nás čakajú ako to bude so SuperVectoringom. Nevie sa ako to vyzerá s 2HD programy súčastne pri VDSL ? Na toto sa už čaká od mája 2018.
 6. Zdravím vás mám jednu otázku nemohli by ste do magio boxov dať aplikaciu Youtube. Kedže nie každý má Smart televízor. Youtube aplikacia by sa v magio boxoch určite zišla.
 7. Asi lepšej odpovede ako to bude s aplikaciou Youtube v magio boxoch, magio go boxoch sa dozvieme od @Ľuboš @Terka
 8. Tak isto čaká sa aj na metalickej sieti na spustenie 2HD streamov súčasne Prosím nech to už konečne spustia
 9. kedy to konečne spustia 2 HD streamy cez VDSL súčasne už to testujú 3 mesiace
 10. Dobrý deň prosím vás je v plánu na rok 2018 zriadenie optického internetu v obci Borský Mikuláš.Na vašej stránke som našiel že borsky mikulas je zaradený do projektu rozširovaní služieb preto sa vás pýtam kedy sa začne budovať opticky internet v obci Borský Mikuláš.Chcel by som konečne využiť Magio tv bez obmedzovania pri súčasnej situácii 1HD + 1SD je to katastrofa mám internet VDSL 30/3 tam by sa dali aj 3HD streamy naraz.Obec má cez 4000 obyvateľov.