Chelseaboy

Člen
 • Počet príspevkov

  18
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O Chelseaboy

 • Hodnosť:
  Inštruktor

Nedávni návštevníci profilu

413 zobrazení profilu
 1. Je už reálne možné mať cez VDSL 3 a 4 Magio box ? (2HD + 2SD )
 2. @filipec12 Ďakujem za odpoveď 40 Mbit zatiaľ nemám profil mám nastavený na 30 Mbit. Dnes bola odstávka internetu. Za naskočení za 5 hodín parametre linky mám už takéto
 3. Dobrý deň vie mi niekto poradiť prosím či je možnosť mať vyššiu rýchlosť ako mám teraz? Vopred ďakujem
 4. Dobrý deň Dopočul som sa že máte nové paušály Chcem sa spýtať Jeden paušal Áno M mi končí 8.9.2020 A druhý Áno S nekedy v novembri Bude možnosť zobrať si nový paušal + s novým telefónom podľa ponuky ?
 5. Dobrý deň a čo takto pridať do Magio Go Prima Cool, Prima Zoom, Prima Comedy Central a MTV Hits ?
 6. Dobrý deň chcem sa spýtať v akom je to štádiu čo sa týka optiky v Borskom Mikuláši? Kedy sa začne výstavba siete? @Ľuboš @Terka @filipec12 vopred ďakujem za odpovede čo sa týka rozširovanie VDSL siete plánuje sa v obci vybudovať buď dalšia ústredňa alebo nejaký MSAN?
 7. Potvrdzujem zrýchlenie VDSL obec Borský Mikuláš. čo myslíte vytiahne moja linka viacej ? (Vzdialenosť od ústredne 750m)
 8. Neviem ako vy ,ale nebolo by špatné keby sú dvojnásobne zrýchlené rýchlosti aj na VDSL a nie iba na optike. Položme si základnú otázku stačí na rok 2019 rýchlosť 40 Mb/s download ? Ja by som bol viacej spokojný keby dajú 50Mb/s download minimálne. A dosť by aj potešilo keby sa dajú zobrať ešte daľšie magio boxy kedže profil je nastavený 2HD + 2SD streamy súčasne. (Inak palec hore za zrušenie FUP na VDSL )
 9. Dobrý deň prosím vás je v plánu na rok 2019 zriadenie optického internetu v obci Borský Mikuláš? Obec má cez 4000 obyvateľov. V iných obciach sa optika buduje ale tu nie.
 10. Bude aj možnosť napojiť 3 a 4 Magio Box? kedže je to nastavené 2HD + 2SD súčasne
 11. Mne tiež už ide na VDSL 2 HD súčasne ďakujem Telekom
 12. Ako je vidieť viacerí z nás čakajú ako to bude so SuperVectoringom. Nevie sa ako to vyzerá s 2HD programy súčastne pri VDSL ? Na toto sa už čaká od mája 2018.
 13. Asi lepšej odpovede ako to bude s aplikaciou Youtube v magio boxoch, magio go boxoch sa dozvieme od @Ľuboš @Terka
 14. Zdravím vás mám jednu otázku nemohli by ste do magio boxov dať aplikaciu Youtube. Kedže nie každý má Smart televízor. Youtube aplikacia by sa v magio boxoch určite zišla.
 15. Tak isto čaká sa aj na metalickej sieti na spustenie 2HD streamov súčasne Prosím nech to už konečne spustia