Chelseaboy

Člen
 • Počet príspevkov

  14
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O Chelseaboy

 • Hodnosť:
  Asistent

Nedávni návštevníci profilu

374 zobrazení profilu
 1. Dobrý deň a čo takto pridať do Magio Go Prima Cool, Prima Zoom, Prima Comedy Central a MTV Hits ?
 2. Dobrý deň chcem sa spýtať v akom je to štádiu čo sa týka optiky v Borskom Mikuláši? Kedy sa začne výstavba siete? @Ľuboš @Terka @filipec12 vopred ďakujem za odpovede čo sa týka rozširovanie VDSL siete plánuje sa v obci vybudovať buď dalšia ústredňa alebo nejaký MSAN?
 3. Potvrdzujem zrýchlenie VDSL obec Borský Mikuláš. čo myslíte vytiahne moja linka viacej ? (Vzdialenosť od ústredne 750m)
 4. Neviem ako vy ,ale nebolo by špatné keby sú dvojnásobne zrýchlené rýchlosti aj na VDSL a nie iba na optike. Položme si základnú otázku stačí na rok 2019 rýchlosť 40 Mb/s download ? Ja by som bol viacej spokojný keby dajú 50Mb/s download minimálne. A dosť by aj potešilo keby sa dajú zobrať ešte daľšie magio boxy kedže profil je nastavený 2HD + 2SD streamy súčasne. (Inak palec hore za zrušenie FUP na VDSL )
 5. Dobrý deň prosím vás je v plánu na rok 2019 zriadenie optického internetu v obci Borský Mikuláš? Obec má cez 4000 obyvateľov. V iných obciach sa optika buduje ale tu nie.
 6. Bude aj možnosť napojiť 3 a 4 Magio Box? kedže je to nastavené 2HD + 2SD súčasne
 7. Mne tiež už ide na VDSL 2 HD súčasne ďakujem Telekom
 8. Ako je vidieť viacerí z nás čakajú ako to bude so SuperVectoringom. Nevie sa ako to vyzerá s 2HD programy súčastne pri VDSL ? Na toto sa už čaká od mája 2018.
 9. Asi lepšej odpovede ako to bude s aplikaciou Youtube v magio boxoch, magio go boxoch sa dozvieme od @Ľuboš @Terka
 10. Zdravím vás mám jednu otázku nemohli by ste do magio boxov dať aplikaciu Youtube. Kedže nie každý má Smart televízor. Youtube aplikacia by sa v magio boxoch určite zišla.
 11. Tak isto čaká sa aj na metalickej sieti na spustenie 2HD streamov súčasne Prosím nech to už konečne spustia
 12. kedy to konečne spustia 2 HD streamy cez VDSL súčasne už to testujú 3 mesiace
 13. Dobrý deň prosím vás je v plánu na rok 2018 zriadenie optického internetu v obci Borský Mikuláš.Na vašej stránke som našiel že borsky mikulas je zaradený do projektu rozširovaní služieb preto sa vás pýtam kedy sa začne budovať opticky internet v obci Borský Mikuláš.Chcel by som konečne využiť Magio tv bez obmedzovania pri súčasnej situácii 1HD + 1SD je to katastrofa mám internet VDSL 30/3 tam by sa dali aj 3HD streamy naraz.Obec má cez 4000 obyvateľov.