pietro123

Člen
 • Počet príspevkov

  36
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Príspevky odoslal pietro123


 1. Skús prosím vymenovať tých desať dôvodov , celkom som zvedavý ;)

   

  To je každého osobná vec, ja by som to tiež osobne nechcel a vymenujem aj 10 dôvodov prečo iPhone nie, ale ľudia majú svoj názor a vyhovuje im. Každý má dôvod sa slobodne rozhodnúť pre ktorúkoľvek platformu. Najlepšie, keď si skúsiš na vlastnej koži obe platformy. Aj o Androidoch sa dá veľa polemizovať  a rozdiely medzi značkami sú značné. Nedá sa to paušalizovať.

  Skús prosím vymenovať tých desať dôvodov , celkom som zvedavý ;)


 2.  

  Jediný vyznam to ma v hodinkách... Ale aj tak budeš mať dve cisla. Pacis sa mi, ako tlacis na eSim, doteraz to bola zbytočnosť pre Apple a iOvce to obhajovali ako nepotrebnost. Zrazu prišiel nejaký nepodarený hybrid od Apple, ked uz dual SIM ako taký podporoval aj posledný cinsky šunt a zrazu aj 2 simky su rozumna vec. Len na margo eSIM, ktorá sa ako VoLTE nikdy poriadne nerozšíri v tejto podobe  iba pre rozmar jednej spoločnosti. Skús menej tlačiť na pilu ako ti píše Tataračik

  Pán HandroidOvca a na základe čoho si dospel že Apple vyrobil nepodarený hybrid ? Či len trolíš ?

  odpoveď sa páči : 2 osobám

 3.  

  Treba čítať staršie príspevky,ako postupovať pri vybavovaní výhodnejších podmienok za paušál. Ináč retenčné oddelenie ťa bude kontaktovať,len z podnetu zákazníckej linky,ale z podnetu Telekom chatu na Facebooku. Retenčnú ponuku treba vybavovať ozaj  krátko pred skončením viazanosti. Ináč odporúčam prečítať staršie príspevky o tejto téme.

  Treba čítať moju otázku ;) ja som sa pýtal na existenciu retenčného oddelenia , nakoľko mi bolo operátorom oznámené že už neexistuje . A pýtal som sa či o tom niekto počul ...


 4. Skúšal si ? Alebo len dristáš do vetra ? Ako viacero tvojich príspevkov ?

  Ja mám napríklad wifi adaptér Devolo , ktorý som kúpil v Telekome a max spokojnosť . Žiadne sekanie obrazu .


 5. Buď si nastavíš v tej meteostanici DNS adresu napevno alebo si kúpiš vlastný router ktorý si zapojíš za router ZTE . Inak ti to nepôjde . A môžeš sa poďakovať Telekomu za to aké dávajú kvalitné routre k službe . Mali by sa hanbiť , tiež som riešil tento problém .


 6.  

  @Tataracik

  Trocha oneskorene ale. aplikácia na ktorej pracujeme bude spĺňať všetky požiadavky. 

  A teraz odpovede na tvoje postrehy : 

  1. odhlasovanie - nová aplikácia prejde na novú platformu, tá skvalitní cele používanie Magio GO

  2. uprava poradia programov  - pracujeme na zlepšení, ktoré bude súčasťou novej appky

  3. pretacanie obrazu - otestovali sme to podľa tvojho popisu, no chyba sa neprejavila. Prechodom na novú platformu, celkovo skvalitníme Magio GO

  4. kvalita obrazu - pracujeme na nových profiloch a pokiaľ to kapacity dovolia určite sa môžete tešiť na kvalitnejší zážitok zo sledovania. 

  @Ľuboš

   

  Mňa zaujíma konkrétny dátum pretože v tomto stave je to nepoužiteľné !!!!! Dookola sa to odhlasuje zo systému !


 7. Presne tak , ľavá ruka nevie čo robí pravá .

  Mne sa stalo pri predlžovaní internetu : na stránke sa nedal k službe objednať samotný router tak som to riešil cez telefón , veď v pohode , opýtal som sa že aký router momentálne dávajú k službe , odpoveď znela : neviem :) tak asi žijeme v dobe kamennej keď nevieme pozrieť do systému :)

  Nakoniec som sa teda rozhodol že si to vyriešim na predajni . samozrejme že ani tam nevedeli aký router dávajú k službe :)

  A zlatý kliniec bol keď som si chcel zobrať k službe Devolo adaptér , dokonca ho mali aj na predajni , wooou :)  Ale radosť ma pomynula keď mi pracovník nemohol spomínaný adaptér dať lebo sa nedalo do systému priradiť jeho seriové číslo , asi zas doba kamenná :)  Tak som si ho dal poslať kuriérom a cca týždeň som si počkal , veď prečo nie :)

  Keď to takto pôjde ďalej tak sa porúčam ku konkurencii ;) a to už asi čoskoro aj s mojimi dvoma paušálmy

  odpoveď sa páči : 1 osobe