Miška

Bývalý člen nášho tímu
 • Počet príspevkov

  89
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal Miška

 1. Ahojte, pred pár dňami Huawei oficiálne predstavil svoje dve novinky Huawei P40 a Huawei P40 Pro. Obidva telefóny sa môžu pochváliť vynikajúcimi parametrami a vylepšeným dizajnom. Ak ste o nich ešte nič nečítali, recenziu nájdete napríklad v tomto článku. Tu na fóre sme si všimli otázky, v ktorých sa pýtate či budeme mať nový Huawei v ponuke. A ak áno, tak ktorý. Nad tým sa aktuálne zamýšľame aj my, preto by sme sa vás rovno chceli opýtať. Chceli by ste vidieť nový Huawei v našej ponuke? Dokázali by ste fungovať s iným ekosystémom a vlastnou knižnicou AppGallery? Alebo je pre vás chýbajúca podpora služieb Google už prekážkou? Ak by ste sa potešili tejto novinke v Telekome, zahlasujte, prosím, v ankete vyššie a vyberte konkrétne zariadenie, ktoré by ste si vybrali vy.
 2. Ahojte, od zajtrajšieho dňa budeme mať v ponuke nový iPhone SE v troch farebných verziách: - iPhone SE 64GB Black - iPhone SE 128GB Black - iPhone SE 128GB White Za nasledovné ceny: iPhone SE 64GB - 1 € mesačne + 49 € akontácia pre ÁNO XXL - 6 € mesačne + 99 € akontácia pre ÁNO XL - 6 € mesačne + 249 € akontácia pre ÁNO L - 7 € mesačne + 299 € akontácia pre ÁNO M iPhone SE 128GB - 1 € mesačne + 99 € akontácia pre ÁNO XXL - 6 € mesačne + 149 € akontácia pre ÁNO XL - 6 € mesačne + 299 € akontácia pre ÁNO L - 7 € mesačne + 349 € akontácia pre ÁNO M
 3. Ahojte, dnešným dňom Telekom odštartoval predpredaj lacnejšej verzie iPhone. Čerstvú novinku Apple oficiálne predstavil iba pred menej ako 48 hodinami. Na tomto iPhone opäť nájdete ikonické tlačidlo používané najmä na starších modeloch telefónu. Novinka tiež podľa výrobcu obsahuje najnovší typ procesoru A13 Bionic. Ako ste na tom vo vzťahu k „jablkám“ vy? Tešíte sa na nový telefón? Komu by ste ho určite odporučili? Pripomíname, že pri objednaní telefónu online môžete získať zľavu až do výšky 20 eur. Tak ako v minulosti platí, že predobjednávky majú prednosť pri vybavovaní. Tak neváhajte a predobjednajte si nový iPhone SE na našich stránkach.
 4. Vážení zákazníci, podobne ako v iných krajinách, aj na Slovensku sú telekomunikační operátori vyňatí z celkového uzavretia maloobchodných sietí. Naša sieť predajní prechádza od pondelka 16. marca 2020 do obmedzeného režimu. Opatrenie bude platiť pre predajne v nákupných centrách i samostatné kamenné pobočky. Predajne budú štandardne otvorené od 10. do 14. hod., pokiaľ nebude štvorhodinové obdobie uvedené v obchodnom centre inak. Nebudú už otvorené všetky pobočky a na predajni bude celkovo menej pracovníkov. Prosíme zákazníkov, aby do predajní Telekomu vstupovali iba s rúškom alebo inou ochranou tváre a v rukaviciach, prípadne aj s vlastným perom. Sieť predajní je otvorená pre úkony ako výmena SIM karty, dobíjanie predplatených kariet, prijímanie platieb za služby, predaj hardvéru a príslušenstva či príjem a výdaj hardvéru do servisu. Aktuálny zoznam budeme priebežne zverejňovať tu. Vaše požiadavky Vám aj naďalej odporúčame riešiť cez web alebo Telekom aplikáciu. K dispozícii sú aj zákaznícke linky 0800 123 456 a technická linka 0800 123 777.
 5. Ahojte, v marci sme pre vás pripravili ďalšiu akciu. Od 1. do 31.03. si budú môcť naši zákazníci v Telekom aplikácii aktivovať balík Nekonečné dáta. Každý zákazník s paušálom ÁNO, ÁNO Biznis, Happy i Bez záväzkov si bude môcť aktivovať balík jeden raz počas marca. Tentoraz máme pripravenú rovnakú porciu dát pre každého. Postup ako si môžete aktivovať balík v appke nájdete tu.
 6. Ahojte, na našich stránkach sme pre vás pripravili ďalšiu súťaž. Tentokrát môžete vyhrať Magio televíziu XL až na dva roky zadarmo. Do súťaže je automaticky zapojený každý zákazník, ktorý si v období od 05.03. do 09.04.2020 prostredníctvom našich stránok objedná alebo predĺži službu Magio televízia. Do súťaže ste zaradení ak si Magio televíziu objednáte ako samostatnú službu alebo ako súčasť Chytrého balíka. Súťaž trvá až do 09.04. a na konci žrebujeme až 15 výhercov! Tak neváhajte a zapojte sa do súťaže tu.
 7. Ahojte, od 11.02.2020 si môžete na našich stránkach predobjednať nový Samsung Galaxy S20, S20+ alebo S20 Ultra 5G. A pokiaľ stihnete predobjednávku do 08.03.2020, môžete mať nový Samsug aj s bonusom, slúchadlami Samsung Galaxy Buds+. Ako to funguje? Každý zákazník, ktorý si v období od 11.02. do 08.03.2020 predobjedná zariadenia Galaxy S20+ alebo Galaxy S20 Ultra 5G na našich stránkach a v tom istom období sa predregistruje na stránke www.samsung-bonus.eu, získa ako bonus slúchadlá Galaxy Buds+. Viac o uplatnení bonusu nájdete tu. Pozor! Bonus k predobjednávke sa vzťahuje len na predobjednané zariadenia Galaxy S20+ a Galaxy S20 Ultra 5G. Bonus sa nevzťahuje na model Galaxy S20.
 8. Dobrý deň prajem, k dispozícii budú nasledovné pamäťové verzie, z ktorých si budete môcť vybrať: Samsung Galaxy S20 128GB, farba Sivá alebo Modrá Samsung Galaxy S20+ 128GB, farba Sivá Samsung Galaxy S20 Ultra 5G 128GB, farba Čierna
 9. Ahojte, naše stránky sa vždy snažíme robiť tak, aby boli pre vás čo najprehľadnejšie. A na to, aby sme to robili stále lepšie, potrebujeme vašu pomoc. Od januára 2020 preto spúšťame užívateľské testy našich webových stránok, ktoré budú prebiehať v budove Slovak Telekom v Bratislave. A touto cestou by sme ako prvých chceli osloviť vás, členov Telekom fóra. Budeme radi, ak aj váš názor bude za budúcimi úpravami našich webov. Stačí, ak nám necháte svoje kontaktné údaje v dole priloženom formulári a na presnom čase a dátume stretnutia sa s vami dohodneme. Chcem sa prihlásiť na užívateľský test Ako to bude prebiehať? Spoločne s nami si prejdete rôzne modelové situácie na našich weboch. Situácie, ktoré budete skúšať budú simulované, vytvorené len za účelom testovania. Cieľom je nájsť na našich stránkach slabé miesta a vytvoriť tak priestor na ich zlepšenie. Ak sme vás zaujali a máte k testovaniu otázky, pokojne sa pýtajte priamo v komentároch.
 10. Ahoj, @samomuransky, po odoslaní formulára by sa malo zobraziť potvrdenie. Pokiaľ sa nezobrazí, mal by byť vygenerovaný aj potvrdzujúci email. Ak si neobdržal ani ten, napíš mi súkromnú správu, prosím. Skontrolujeme, či tvoja registrácia prebehla.
 11. Ahoj @JurajKov93, v prvej fáze testovania zatiaľ nie. Keď budeme spúšťať testovanie aj na diaľku, dám vedieť. Miška
 12. Ahojte, blíži sa 3.12. a s ním aj ďalšie narodeniny Telekom fóra. V poradí už piate. Ďakujeme vám, že ste stále s nami a navštevujete naše fórum. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným. Čo sa stalo na fóre za posledný rok? Viac ako 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve na fóre, viac ako 18 000 užívateľov sa k nám tento rok pridalo, pribudlo takmer 12 000 príspevkov a viac ako 2000 tém. Ešte raz ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Ste to práve vy, kto toto fórum tvorí. Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. A musím povedať, že súťažiť sa naozaj oplatí. V tohtoročnej narodeninovej súťaži môžete vyhrať pomocníka do domácnosti, robotický vysávač iRobot Roomba i7. Áno, presne ten, ktorý máme teraz vo vianočnej ponuke. Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. Keby ste boli jeden deň správcom Telekom fóra, čo by ste urobili? Fantázii sa medze nekladú. No pokojne napíšte, aj keby ste nezmenili nič. Budeme len radi. Súťaž sa uskutoční od 2.12. do 9.12.2019. Sken_P84HP1101A.st.sk_02122019_111501.pdf
 13. Ahojte, narodeninová súťaž o iRobot Roomba i7 bola ukončená. Všetkým zúčastneným ďakujeme za skvelé nápady. Výhercom sa stáva @fee. Pekný deň všetkým. Miška
 14. Ahojte, máme pre vás novinku vo funkcionalitách fóra. Od dnes máte možnosť zadefinovať ku každej novej téme, ktorú zakladáte kľúčové slová. Po zadaní tagu sa bude téma zobrazovať pri príspevkoch, ktoré obsahujú rovnaké kľúčové slovo. Bude tak možné jednoduchšie nájsť príspevky, ktoré spolu súvisia. Nastavenia vyzerajú takto: Príspevky s rovnakým kľúčovým slovom nájdete zatiaľ v spodnej časti obrazovky, pod témou. Dajte vedieť, či vám pridávanie kľúčových slov na vašom profile funguje.
 15. Ahojte, iba dnes, 06.12. môžete v Telekom aplikácii vyhrať jeden zo 700 darčekov. Stačí, ak priamo v appke v časti Mikulášsky balíček otvoríte jeden z troch obrázkov mikulášskych balíčkov kliknutím. To či ste vyhrali alebo nie, sa dozviete okamžite. A ak v balíčku náhodou výhru nenájdete, môžete skúsiť šťastie znovu o hodinu. Súťažiť môžete tu Prajeme veľa šťastia v hre a veselého Mikuláša. 🎅
 16. Ahojte, máme super správu pre zákazníkov s EASY kartou. Od 10.11. prebieha súťaž o 10 kolobežiek Ninebot by Segway KickScooter ES1. Aktivujte si pravidelné dobíjanie a automaticky vás zaradíme do súťaže. A navyše pri aktivácii získate bonusový kredit až do výšky 30 %. Viac o súťaži nájdete priamo na strákach EASY.
 17. Ahojte, už ste videli nový Samsung Galaxy Note10? Ak ešte nie, stále si ho môžete pozrieť v zázname zo živého prenosu. Nový Note vás môže zaujať napríklad displejom a obrazovkou, na ktorú môžete kedykoľvek písať. Počtom a prevedením kvalitných predných a zadných fotoaparátov s možnosťou superstabilizácie obrazu. Výdržou batérie a jednoduchým ovládaním. Na Telekom stránkach si budete môcť vybrať medzi Note10+ vo farbe Aura Black a Note10 vo farbe Aura Glow. Oba budú dostupné v 256 GB pamäťovej verzii. A v rámci predpredaja ho môžete mať aj s bonusom. Zrecyklujte svoj starý telefón a váš nový Samsung získate aj so zľavou. Zľava sa môže vyšplhať až do výšky 580€ a navyše pri nákupe prostredníctvom našich stránok vám pridáme našu web zľavu do 20€. Viac informácií o predpredajovom bonuse nájdete na našich stránkach.
 18. Ahojte, možno ste si už všimli, že na júl 2019 sme pre vás pripravili novú, limitovanú akciu. Vďaka nej si budete môcť užiť dáta navyše a úplne zadarmo. Počas júla bude mať každý zákazník s paušálom ÁNO, Happy a Bez záväzkov možnosť aktivovať si v Telekom aplikácii Letný balík dát. Balík bude mať po aktivácii veľkosť podľa paušálu, ktorý využívate a dáta v ňom sú platné do 31.07.2019. V prípade, ak dáta nevyčerpáte, nebudú sa prenášať do ďalšieho mesiaca. Je to jednoduché! Otvorte Telekom aplikáciu, aktivujte si letný balík dát a dátujte. Podrobný postup aktivácie nájdete na našich stránkach. Celkový prehľad o tom, koľko extra dát vám prinesie akcia Letný balík pre váš program, nájdete tu.
 19. Ahojte, ak vás nový iPhone 11, iPhone 11 Pro alebo iPhone 11 Pro Max zaujal, kliknite sem a predobjednajte si ho s web zľavou prodstredníctvom našich stránok. V deň štartu predaja plánujeme zaradiť viacero farebných a pamäťových variant všetkých troch noviniek. Konkrétne verzie vám upresníme v najbližších dňoch.
 20. Ahojte, vo štvrtok, 24. októbra, sme odštartovali vianočnú kampaň. Pre zákazníkov pevných a mobilných služieb je tu opäť široký výber hardvéru, v ktorom nájdete nielen obľúbený robotický vysávač iRobot Roomba i7, hraciu konzolu Sony PS4 Pro, 4K televízor Samsung, ale aj novinku KRUPS kávovary. Celkovú ponuku doplní sada Raspberry Pi 4B a k internetu alebo TV notebook Lenovo IdeaPad. K paušálom nebudú chýbať dvojičky Samsung, ktoré budú dostupné v troch variantoch. Tento rok sme si pre všetkých zákazníkov s paušálom ÁNO, ÁNO Biznis, Happy, Bez záväzkov a Easy pripravili Zimný balík dát zadarmo, ktorý si budete môcť jednoducho aktivovať v Telekom aplikácii. A do tohtoročnej vianočnej kampane sme pre vás vymysleli aj niečo nové. Je to bonus vo forme kupónu až do 40 €. Môžete ho využiť na nákup príslušenstva alebo ročného balíka dát pre Easy. Kupón je pre každého ako odmena za aktiváciu alebo predĺženie paušálu ÁNO. Kompletnú vianočnú ponuku môžete nájsť na našich stránkach.
 21. Ahojte, na Telekom fóre vyhlasujeme októbrovú súťaž! Je niečo, čo robíte pre životné prostredie? Niečo, čo robíte preto, aby bolo vaše okolie krajšie? Je jedno, či je to triedenie odpadu, sadenie stromčekov alebo len chodíte do práce na bicykli. Napíšte nám do komentára pod súťažnú tému aspoň jednu činnosť, ktorou prispievate k udržaniu životného prostredia. Odpovedzte na súťažnú otázku: „Ty si na tom AKO s EKO? “ Zapojte sa a vyhrajte balík super eko predmetov, ktoré vám pomôžu žiť udržateľne. Súťažiť môžete od 11.-18.10.2019. Statut sutaze_Ty si na tom ako s eko.pdf
 22. Ahojte, súťaž bola ukončená. Všetkým zúčastneným ďakujeme za inšpiratívne príspevky. Výhercom sa stáva @sarron. Prajem pekný deň všetkým. Miška
 23. Ahojte, od apríla sme umožnili našim zákazníkom prejsť z paušálu Happy na ÁNO počas viazanosti a bez obáv z poplatkov. Zatiaľ ste to nestihli? Nevadí. Ešte stále máte možnosť. Zmena prechodu do paušálu ÁNO nie je povinná, no prináša zákazníkom výhody vo forme väčšieho množstva dát a ešte väčšie nárasty v skupine Magenta 1. V prípade, pokiaľ akciu využijete, nebude mať prechod vplyv na platby za akciový telefón, či iné zariadenie. Telefónne číslo a doba viazanosti ostanú tiež nezmenené. Ak vás zaujala naša ponuka paušálov ÁNO, len otvorte Telekom aplikáciu. V tej prejdete do programu ÁNO najjednoduchšie a za pár klikov získate viac dát a výhod. Pri zmene si môžete vybrať niektorý z programov ÁNO s rovnakým alebo vyššim mesačným poplatkom. Viac o prechode z Happy na ÁNO sa dozviete TU.
 24. Dobrý deň prajem, ďakujeme za informáciu. Dala som vedieť kolegom a upravia to. Miška
 25. Ahojte, tento piatok, 20.09.2019 zaradíme do ponuky všetky tri nové modely Apple iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. Modely budú k dispozícii v 12 variantoch a v nasledovných kombináciách: iPhone 11 64GB a 128GB iPhone 11 64GB: Black, White iPhone 11 128GB: Black, White, Purple Model iPhone 11 64GB bude k dispozícii za tieto ceny: 9 € mesačne a 199 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO XXL 9 € mesačne a 349 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO XL 9 € mesačne a 499 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO L 10 € mesačne a 549 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO M a ÁNO M Data Model iPhone 11 128GB bude k dispozícii za tieto ceny: 11 € mesačne a 199 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO XXL 11 € mesačne a 349 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO XL 11 € mesačne a 499 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO L 12 € mesačne a 549 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO M a ÁNO M Data iPhone 11 Pro 64GB a 256GB iPhone 11 Pro 64GB: Space Grey, Midnight Green iPhone 11 Pro 256GB: Space Grey, Silver, Midnight Green Model iPhone 11 Pro 64GB bude k dispozícii za ceny: 14 € mesačne a 399 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO XXL 14 € mesačne a 549 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO XL 14 € mesačne a 699 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO L 15 € mesačne a 749 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO M a ÁNO M Data Model iPhone 11 Pro 256GB bude k dispozícii za ceny: 21 € mesačne a 399 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO XXL 21 € mesačne a 549 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO XL 21 € mesačne a 699 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO L 22 € mesačne a 749 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO M a ÁNO M Data iPhone 11 Pro Max 64GB a 256GB iPhone 11 Pro Max 64GB: Space Grey iPhone 11 Pro Max: 256GB: Midnight Green Model iPhone 11 Pro 64GB bude k dispozícii za ceny: 18 € mesačne a 399 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO XXL 18 € mesačne a 549 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO XL 18 € mesačne a 699 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO L 19 € mesačne a 749 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO M a ÁNO M Data Model iPhone 11 Pro 256GB bude k dispozícii za ceny: 20 € mesačne a 499 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO XXL 20 € mesačne a 649 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO XL 20 € mesačne a 799 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO L 21 € mesačne a 849 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO M a ÁNO M Data