Miška

Bývalý člen nášho tímu
 • Počet príspevkov

  89
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

2 Neutrálna

4 Nasledovníci

O Miška

 • Hodnosť:
  Znalec

Nedávni návštevníci profilu

7867 zobrazení profilu
 1. Ahojte, od zajtrajšieho dňa budeme mať v ponuke nový iPhone SE v troch farebných verziách: - iPhone SE 64GB Black - iPhone SE 128GB Black - iPhone SE 128GB White Za nasledovné ceny: iPhone SE 64GB - 1 € mesačne + 49 € akontácia pre ÁNO XXL - 6 € mesačne + 99 € akontácia pre ÁNO XL - 6 € mesačne + 249 € akontácia pre ÁNO L - 7 € mesačne + 299 € akontácia pre ÁNO M iPhone SE 128GB - 1 € mesačne + 99 € akontácia pre ÁNO XXL - 6 € mesačne + 149 € akontácia pre ÁNO XL - 6 € mesačne + 299 € akontácia pre ÁNO L - 7 € mesačne + 349 € akontácia pre ÁNO M
 2. Ahojte, dnešným dňom Telekom odštartoval predpredaj lacnejšej verzie iPhone. Čerstvú novinku Apple oficiálne predstavil iba pred menej ako 48 hodinami. Na tomto iPhone opäť nájdete ikonické tlačidlo používané najmä na starších modeloch telefónu. Novinka tiež podľa výrobcu obsahuje najnovší typ procesoru A13 Bionic. Ako ste na tom vo vzťahu k „jablkám“ vy? Tešíte sa na nový telefón? Komu by ste ho určite odporučili? Pripomíname, že pri objednaní telefónu online môžete získať zľavu až do výšky 20 eur. Tak ako v minulosti platí, že predobjednávky majú prednosť pri vybavovaní. Tak neváhajte a predobjednajte si nový iPhone SE na našich stránkach.
 3. Ahojte, pred pár dňami Huawei oficiálne predstavil svoje dve novinky Huawei P40 a Huawei P40 Pro. Obidva telefóny sa môžu pochváliť vynikajúcimi parametrami a vylepšeným dizajnom. Ak ste o nich ešte nič nečítali, recenziu nájdete napríklad v tomto článku. Tu na fóre sme si všimli otázky, v ktorých sa pýtate či budeme mať nový Huawei v ponuke. A ak áno, tak ktorý. Nad tým sa aktuálne zamýšľame aj my, preto by sme sa vás rovno chceli opýtať. Chceli by ste vidieť nový Huawei v našej ponuke? Dokázali by ste fungovať s iným ekosystémom a vlastnou knižnicou AppGallery? Alebo je pre vás chýbajúca podpora služieb Google už prekážkou? Ak by ste sa potešili tejto novinke v Telekome, zahlasujte, prosím, v ankete vyššie a vyberte konkrétne zariadenie, ktoré by ste si vybrali vy.
 4. Vážení zákazníci, podobne ako v iných krajinách, aj na Slovensku sú telekomunikační operátori vyňatí z celkového uzavretia maloobchodných sietí. Naša sieť predajní prechádza od pondelka 16. marca 2020 do obmedzeného režimu. Opatrenie bude platiť pre predajne v nákupných centrách i samostatné kamenné pobočky. Predajne budú štandardne otvorené od 10. do 14. hod., pokiaľ nebude štvorhodinové obdobie uvedené v obchodnom centre inak. Nebudú už otvorené všetky pobočky a na predajni bude celkovo menej pracovníkov. Prosíme zákazníkov, aby do predajní Telekomu vstupovali iba s rúškom alebo inou ochranou tváre a v rukaviciach, prípadne aj s vlastným perom. Sieť predajní je otvorená pre úkony ako výmena SIM karty, dobíjanie predplatených kariet, prijímanie platieb za služby, predaj hardvéru a príslušenstva či príjem a výdaj hardvéru do servisu. Aktuálny zoznam budeme priebežne zverejňovať tu. Vaše požiadavky Vám aj naďalej odporúčame riešiť cez web alebo Telekom aplikáciu. K dispozícii sú aj zákaznícke linky 0800 123 456 a technická linka 0800 123 777.
 5. Ahojte, na našich stránkach sme pre vás pripravili ďalšiu súťaž. Tentokrát môžete vyhrať Magio televíziu XL až na dva roky zadarmo. Do súťaže je automaticky zapojený každý zákazník, ktorý si v období od 05.03. do 09.04.2020 prostredníctvom našich stránok objedná alebo predĺži službu Magio televízia. Do súťaže ste zaradení ak si Magio televíziu objednáte ako samostatnú službu alebo ako súčasť Chytrého balíka. Súťaž trvá až do 09.04. a na konci žrebujeme až 15 výhercov! Tak neváhajte a zapojte sa do súťaže tu.
 6. Ahojte, v marci sme pre vás pripravili ďalšiu akciu. Od 1. do 31.03. si budú môcť naši zákazníci v Telekom aplikácii aktivovať balík Nekonečné dáta. Každý zákazník s paušálom ÁNO, ÁNO Biznis, Happy i Bez záväzkov si bude môcť aktivovať balík jeden raz počas marca. Tentoraz máme pripravenú rovnakú porciu dát pre každého. Postup ako si môžete aktivovať balík v appke nájdete tu.
 7. Dobrý deň prajem, k dispozícii budú nasledovné pamäťové verzie, z ktorých si budete môcť vybrať: Samsung Galaxy S20 128GB, farba Sivá alebo Modrá Samsung Galaxy S20+ 128GB, farba Sivá Samsung Galaxy S20 Ultra 5G 128GB, farba Čierna
 8. Ahojte, od 11.02.2020 si môžete na našich stránkach predobjednať nový Samsung Galaxy S20, S20+ alebo S20 Ultra 5G. A pokiaľ stihnete predobjednávku do 08.03.2020, môžete mať nový Samsug aj s bonusom, slúchadlami Samsung Galaxy Buds+. Ako to funguje? Každý zákazník, ktorý si v období od 11.02. do 08.03.2020 predobjedná zariadenia Galaxy S20+ alebo Galaxy S20 Ultra 5G na našich stránkach a v tom istom období sa predregistruje na stránke www.samsung-bonus.eu, získa ako bonus slúchadlá Galaxy Buds+. Viac o uplatnení bonusu nájdete tu. Pozor! Bonus k predobjednávke sa vzťahuje len na predobjednané zariadenia Galaxy S20+ a Galaxy S20 Ultra 5G. Bonus sa nevzťahuje na model Galaxy S20.
 9. Ahoj, @samomuransky, po odoslaní formulára by sa malo zobraziť potvrdenie. Pokiaľ sa nezobrazí, mal by byť vygenerovaný aj potvrdzujúci email. Ak si neobdržal ani ten, napíš mi súkromnú správu, prosím. Skontrolujeme, či tvoja registrácia prebehla.
 10. Ahoj @JurajKov93, v prvej fáze testovania zatiaľ nie. Keď budeme spúšťať testovanie aj na diaľku, dám vedieť. Miška
 11. Ahojte, naše stránky sa vždy snažíme robiť tak, aby boli pre vás čo najprehľadnejšie. A na to, aby sme to robili stále lepšie, potrebujeme vašu pomoc. Od januára 2020 preto spúšťame užívateľské testy našich webových stránok, ktoré budú prebiehať v budove Slovak Telekom v Bratislave. A touto cestou by sme ako prvých chceli osloviť vás, členov Telekom fóra. Budeme radi, ak aj váš názor bude za budúcimi úpravami našich webov. Stačí, ak nám necháte svoje kontaktné údaje v dole priloženom formulári a na presnom čase a dátume stretnutia sa s vami dohodneme. Chcem sa prihlásiť na užívateľský test Ako to bude prebiehať? Spoločne s nami si prejdete rôzne modelové situácie na našich weboch. Situácie, ktoré budete skúšať budú simulované, vytvorené len za účelom testovania. Cieľom je nájsť na našich stránkach slabé miesta a vytvoriť tak priestor na ich zlepšenie. Ak sme vás zaujali a máte k testovaniu otázky, pokojne sa pýtajte priamo v komentároch.
 12. Ahojte, narodeninová súťaž o iRobot Roomba i7 bola ukončená. Všetkým zúčastneným ďakujeme za skvelé nápady. Výhercom sa stáva @fee. Pekný deň všetkým. Miška
 13. Ahojte, máme pre vás novinku vo funkcionalitách fóra. Od dnes máte možnosť zadefinovať ku každej novej téme, ktorú zakladáte kľúčové slová. Po zadaní tagu sa bude téma zobrazovať pri príspevkoch, ktoré obsahujú rovnaké kľúčové slovo. Bude tak možné jednoduchšie nájsť príspevky, ktoré spolu súvisia. Nastavenia vyzerajú takto: Príspevky s rovnakým kľúčovým slovom nájdete zatiaľ v spodnej časti obrazovky, pod témou. Dajte vedieť, či vám pridávanie kľúčových slov na vašom profile funguje.
 14. Ahojte, iba dnes, 06.12. môžete v Telekom aplikácii vyhrať jeden zo 700 darčekov. Stačí, ak priamo v appke v časti Mikulášsky balíček otvoríte jeden z troch obrázkov mikulášskych balíčkov kliknutím. To či ste vyhrali alebo nie, sa dozviete okamžite. A ak v balíčku náhodou výhru nenájdete, môžete skúsiť šťastie znovu o hodinu. Súťažiť môžete tu Prajeme veľa šťastia v hre a veselého Mikuláša. 🎅
 15. Ahojte, blíži sa 3.12. a s ním aj ďalšie narodeniny Telekom fóra. V poradí už piate. Ďakujeme vám, že ste stále s nami a navštevujete naše fórum. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným. Čo sa stalo na fóre za posledný rok? Viac ako 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve na fóre, viac ako 18 000 užívateľov sa k nám tento rok pridalo, pribudlo takmer 12 000 príspevkov a viac ako 2000 tém. Ešte raz ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Ste to práve vy, kto toto fórum tvorí. Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. A musím povedať, že súťažiť sa naozaj oplatí. V tohtoročnej narodeninovej súťaži môžete vyhrať pomocníka do domácnosti, robotický vysávač iRobot Roomba i7. Áno, presne ten, ktorý máme teraz vo vianočnej ponuke. Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. Keby ste boli jeden deň správcom Telekom fóra, čo by ste urobili? Fantázii sa medze nekladú. No pokojne napíšte, aj keby ste nezmenili nič. Budeme len radi. Súťaž sa uskutoční od 2.12. do 9.12.2019. Sken_P84HP1101A.st.sk_02122019_111501.pdf