Miška

Admin
 • Počet príspevkov

  48
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

2 Nasledovníci

O Miška

 • Hodnosť:
  Radca

Nedávni návštevníci profilu

2 216 zobrazení profilu
 1. Ahojte, v Telekom aplikácii sme pre vás pripravili dve nové funkcionality, ktoré vám uľahčia využívanie našich služieb. Už ste ich skúšali? Platby cez Google Pay ( dostupné pre Android) Zaplaťte faktúry alebo si dobite kredit pohodlne. Okrem platby kartou sme vám umožnili aj platbu cez Google Pay. Získanie PUK a PUK2 Majte PUK a PUK2 kód pre vaše mobilné čísla vždy poruke. Stačí, ak si do aplikácie zadáte svoje rodné číslo a ID kód. Ak nepoznáte svoj ID kód, najrýchlejšie ho zistíte tu. Ak máte aktívnu elektronickú komunikáciu, je pre vás funkcia dostupná automaticky. Začnite aj vy využívať naše služby jednoduchšie a stiahnite si Telekom aplikáciu tu.
 2. Ahoj @composite19, áno, aj pre Easy. Miška
 3. Radi by sme vám oznámili, že po piatkovom výpadku je naša sieť stabilná a všetky naše systémy bežia naplno. Počas piatka a najmä počas víkendu sme venovali obrovské množstvo úsilia na zabezpečenie čo najlepšej funkcionality – výpadok bol úspešne diagnostikovaný a odstránený. Počas posledných dní sme monitorovali aj výkon sietí, aby sme skontrolovali plný výkon našej prevádzky. V piatkovej finálnej aktualizácii sme dali zákazníkom sľub, že to nenecháme len tak. Chceme ho dodržať, a preto dáme tento piatok v mobilných sieťach bezplatné volania, správy a dáta na Slovensku zadarmo pre všetkých bez ohľadu na to, či zažili výpadok alebo im služby fungovali. Tieto výhody budú k dispozícii pre všetkých a automaticky. Viac informácií nájdete tu. Ešte raz ďakujeme všetkým za pochopenie a veríme, že nám zachováte svoju priazeň.
 4. Ahojte, od apríla sme umožnili našim zákazníkom prejsť z paušálu Happy na ÁNO počas viazanosti a bez obáv z poplatkov. Zatiaľ ste to nestihli? Nevadí. Ešte stále máte možnosť. Zmena prechodu do paušálu ÁNO nie je povinná, no prináša zákazníkom výhody vo forme väčšieho množstva dát a ešte väčšie nárasty v skupine Magenta 1. V prípade, pokiaľ akciu využijete, nebude mať prechod vplyv na platby za akciový telefón, či iné zariadenie. Telefónne číslo a doba viazanosti ostanú tiež nezmenené. Ak vás zaujala naša ponuka paušálov ÁNO, len otvorte Telekom aplikáciu. V tej prejdete do programu ÁNO najjednoduchšie a za pár klikov získate viac dát a výhod. Pri zmene si môžete vybrať niektorý z programov ÁNO s rovnakým alebo vyššim mesačným poplatkom. Viac o prechode z Happy na ÁNO sa dozviete TU.
 5. Ahojte, už onedlho, 15. apríla sa môžete tešiť na prvú časť záverečnej série Game of Thrones! S prémiovým balíkom Magio TV si môžete finálnu sériu tohto kultového seriálu vychutnať bez čakania. A v prípade, ak prémiový balík nemáte, aktivujte si ho tu a prvé dva mesiace získate zadarmo.
 6. Ahojte, v Telekom aplikácii môžete dobiť sebe aj svojim blízkym kredit na Easy už aj zo svojho mobilného paušálu. Postup je jednoduchý V prípade, ak chcete sebe alebo svojim známym dobiť kredit, môžete si okrem platby platobnou kartou zvoliť aj možnosť Zahrnúť do faktúry za mobilné služby. Pokiaľ zvolíte túto možnosť, bude vám suma dobitia pripočítaná do najbližšej faktúry. A ak máte v aplikácii viacero mobilných čísel, môžete si zvoliť, ku ktorému bude suma fakturovaná. A navyše môžete získať bonusový kredit. Viac informácií nájdetu tu.
 7. Podrobné informácie o spracovaní vašich osobných údajov nájdete tu.
 8. Ahojte, máme tu pre vás prvoaprílovú súťaž! A nie, nie je to žart. Zažili ste 01. apríla niečo vtipné, podarilo sa vám niekoho nachytať? Tak sa poďme spolu zabaviť! Podeľte sa s nami v komentároch o svoje vtipné príhody z prvého apríla a zapojte sa do súťaže o mačku vo vreci. A ak by vám žiadna vtipná historka nenapadla, nevadí. Pošlite nám svoj obľúbený vtip a v súťaži ste tiež. Súťažiť môžete v termíne 01.04.-03.04.2019. Štatút propagačnej a reklamnej súťaže_Vyhraj mačku vo vreci.pdf
 9. Ahojte, dnes sme zaradili do štandardnej ponuky aj tretí model Huawei P30 Pro 256 GB vo farbe Breathing Crystal. Nájdete ho tu. V prípade, ak po čase pridáme aj iné farebné prevedenia, budem vás informovať. Miška
 10. Dobrý deň, @Conlin, spoločnosť Samsung akceptuje pri uplatňovaní bonusu aj Dodatok k zmluve. Tento je doručovaný zákazníkom kuriérom priamo pri odovzdávaní zásielky.
 11. Ahoj @krtkobb, v predpredaji, pri ktorom môžu zákazníci získať aj hodinky Huawei Watch GT, sú dostupné dva modely za nasledovné ceny: Huawei P30 128 GB vo farbe Breathing Crystal: 6 € mesačne + 1 € prvotná cena pre ÁNO XXL 12 € mesačne + 29 € prvotná cena pre ÁNO XL 9 € mesačne + 249 € prvotná cena pre ÁNO L 5 € mesačne + 399 € prvotná cena pre ÁNO M a M data Huawei P30 Pro 128 GB vo farbe Midnight Black: 12 € mesačne + 1 € prvotná cena pre ÁNO XXL 17 € mesačne + 49 € prvotná cena pre ÁNO XL 13 € mesačne + 299 € prvotná cena pre ÁNO L 9 € mesačne + 449 € prvotná cena pre ÁNO M a M data
 12. Dobrý deň, @martink.85, zákazníkov začneme kontaktovať zajtra 28.03.. Ceny budeme vedieť povedať v blízkej budúcnosti. Dám vedieť, keď budú zverejnené. Miška
 13. Ahojte, nová séria Huawei P30 je tu. Nezmeškajte predpredaj a využite príležitosť získať k nemu aj smart hodinky Huawei Watch GT ako darček. Stačí, ak si v období predpredaja zarezervujete niektoré zo zariadení Huawei P30 na našich stránkach. Neváhajte dlho! Darček je v limitovanom počte kusov a iba pre zákazníkov, ktorí sa zaregistrujú v období predpredaja v dňoch 26.03.-28.03.2019.
 14. Ahojte, máme tu súťaž pre majiteľov Easy karty! Stačí, ak si dobijete kredit vo výške aspoň 12 € a ste v súťaži o ELEKTRICKÚ KOLOBEŽKU Ninebot by Segway KickScooter ES1, SONY PLAYSTATION 4 alebo celý kartón energetického nápoja. A nezabudnite, každé dobitie zvyšuje šancu na výhru.
 15. Ahoj, @matelko86, poslal by si mi do správy svoje telefónne číslo, prosím? S kolegami to preveríme. Miška