Miška

Admin
 • Počet príspevkov

  85
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

3 Nasledovníci

O Miška

 • Hodnosť:
  Znalec

Nedávni návštevníci profilu

6 506 zobrazení profilu
 1. Vážení zákazníci, podobne ako v iných krajinách, aj na Slovensku sú telekomunikační operátori vyňatí z celkového uzavretia maloobchodných sietí. Naša sieť predajní prechádza od pondelka 16. marca 2020 do obmedzeného režimu. Opatrenie bude platiť pre predajne v nákupných centrách i samostatné kamenné pobočky. Predajne budú štandardne otvorené od 10. do 14. hod., pokiaľ nebude štvorhodinové obdobie uvedené v obchodnom centre inak. Nebudú už otvorené všetky pobočky a na predajni bude celkovo menej pracovníkov. Prosíme zákazníkov, aby do predajní Telekomu vstupovali iba s rúškom alebo inou ochranou tváre a v rukaviciach, prípadne aj s vlastným perom. Sieť predajní je otvorená pre úkony ako výmena SIM karty, dobíjanie predplatených kariet, prijímanie platieb za služby, predaj hardvéru a príslušenstva či príjem a výdaj hardvéru do servisu. Aktuálny zoznam budeme priebežne zverejňovať tu. Vaše požiadavky Vám aj naďalej odporúčame riešiť cez web alebo Telekom aplikáciu. K dispozícii sú aj zákaznícke linky 0800 123 456 a technická linka 0800 123 777.
 2. Ahojte, na našich stránkach sme pre vás pripravili ďalšiu súťaž. Tentokrát môžete vyhrať Magio televíziu XL až na dva roky zadarmo. Do súťaže je automaticky zapojený každý zákazník, ktorý si v období od 05.03. do 09.04.2020 prostredníctvom našich stránok objedná alebo predĺži službu Magio televízia. Do súťaže ste zaradení ak si Magio televíziu objednáte ako samostatnú službu alebo ako súčasť Chytrého balíka. Súťaž trvá až do 09.04. a na konci žrebujeme až 15 výhercov! Tak neváhajte a zapojte sa do súťaže tu.
 3. Ahojte, v marci sme pre vás pripravili ďalšiu akciu. Od 1. do 31.03. si budú môcť naši zákazníci v Telekom aplikácii aktivovať balík Nekonečné dáta. Každý zákazník s paušálom ÁNO, ÁNO Biznis, Happy i Bez záväzkov si bude môcť aktivovať balík jeden raz počas marca. Tentoraz máme pripravenú rovnakú porciu dát pre každého. Postup ako si môžete aktivovať balík v appke nájdete tu.
 4. Dobrý deň prajem, k dispozícii budú nasledovné pamäťové verzie, z ktorých si budete môcť vybrať: Samsung Galaxy S20 128GB, farba Sivá alebo Modrá Samsung Galaxy S20+ 128GB, farba Sivá Samsung Galaxy S20 Ultra 5G 128GB, farba Čierna
 5. Ahojte, od 11.02.2020 si môžete na našich stránkach predobjednať nový Samsung Galaxy S20, S20+ alebo S20 Ultra 5G. A pokiaľ stihnete predobjednávku do 08.03.2020, môžete mať nový Samsug aj s bonusom, slúchadlami Samsung Galaxy Buds+. Ako to funguje? Každý zákazník, ktorý si v období od 11.02. do 08.03.2020 predobjedná zariadenia Galaxy S20+ alebo Galaxy S20 Ultra 5G na našich stránkach a v tom istom období sa predregistruje na stránke www.samsung-bonus.eu, získa ako bonus slúchadlá Galaxy Buds+. Viac o uplatnení bonusu nájdete tu. Pozor! Bonus k predobjednávke sa vzťahuje len na predobjednané zariadenia Galaxy S20+ a Galaxy S20 Ultra 5G. Bonus sa nevzťahuje na model Galaxy S20.
 6. Ahoj, @samomuransky, po odoslaní formulára by sa malo zobraziť potvrdenie. Pokiaľ sa nezobrazí, mal by byť vygenerovaný aj potvrdzujúci email. Ak si neobdržal ani ten, napíš mi súkromnú správu, prosím. Skontrolujeme, či tvoja registrácia prebehla.
 7. Ahoj @JurajKov93, v prvej fáze testovania zatiaľ nie. Keď budeme spúšťať testovanie aj na diaľku, dám vedieť. Miška
 8. Ahojte, naše stránky sa vždy snažíme robiť tak, aby boli pre vás čo najprehľadnejšie. A na to, aby sme to robili stále lepšie, potrebujeme vašu pomoc. Od januára 2020 preto spúšťame užívateľské testy našich webových stránok, ktoré budú prebiehať v budove Slovak Telekom v Bratislave. A touto cestou by sme ako prvých chceli osloviť vás, členov Telekom fóra. Budeme radi, ak aj váš názor bude za budúcimi úpravami našich webov. Stačí, ak nám necháte svoje kontaktné údaje v dole priloženom formulári a na presnom čase a dátume stretnutia sa s vami dohodneme. Chcem sa prihlásiť na užívateľský test Ako to bude prebiehať? Spoločne s nami si prejdete rôzne modelové situácie na našich weboch. Situácie, ktoré budete skúšať budú simulované, vytvorené len za účelom testovania. Cieľom je nájsť na našich stránkach slabé miesta a vytvoriť tak priestor na ich zlepšenie. Ak sme vás zaujali a máte k testovaniu otázky, pokojne sa pýtajte priamo v komentároch.
 9. Ahojte, narodeninová súťaž o iRobot Roomba i7 bola ukončená. Všetkým zúčastneným ďakujeme za skvelé nápady. Výhercom sa stáva @fee. Pekný deň všetkým. Miška
 10. Ahojte, máme pre vás novinku vo funkcionalitách fóra. Od dnes máte možnosť zadefinovať ku každej novej téme, ktorú zakladáte kľúčové slová. Po zadaní tagu sa bude téma zobrazovať pri príspevkoch, ktoré obsahujú rovnaké kľúčové slovo. Bude tak možné jednoduchšie nájsť príspevky, ktoré spolu súvisia. Nastavenia vyzerajú takto: Príspevky s rovnakým kľúčovým slovom nájdete zatiaľ v spodnej časti obrazovky, pod témou. Dajte vedieť, či vám pridávanie kľúčových slov na vašom profile funguje.
 11. Ahojte, iba dnes, 06.12. môžete v Telekom aplikácii vyhrať jeden zo 700 darčekov. Stačí, ak priamo v appke v časti Mikulášsky balíček otvoríte jeden z troch obrázkov mikulášskych balíčkov kliknutím. To či ste vyhrali alebo nie, sa dozviete okamžite. A ak v balíčku náhodou výhru nenájdete, môžete skúsiť šťastie znovu o hodinu. Súťažiť môžete tu Prajeme veľa šťastia v hre a veselého Mikuláša. 🎅
 12. Ahojte, blíži sa 3.12. a s ním aj ďalšie narodeniny Telekom fóra. V poradí už piate. Ďakujeme vám, že ste stále s nami a navštevujete naše fórum. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným. Čo sa stalo na fóre za posledný rok? Viac ako 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve na fóre, viac ako 18 000 užívateľov sa k nám tento rok pridalo, pribudlo takmer 12 000 príspevkov a viac ako 2000 tém. Ešte raz ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Ste to práve vy, kto toto fórum tvorí. Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. A musím povedať, že súťažiť sa naozaj oplatí. V tohtoročnej narodeninovej súťaži môžete vyhrať pomocníka do domácnosti, robotický vysávač iRobot Roomba i7. Áno, presne ten, ktorý máme teraz vo vianočnej ponuke. Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. Keby ste boli jeden deň správcom Telekom fóra, čo by ste urobili? Fantázii sa medze nekladú. No pokojne napíšte, aj keby ste nezmenili nič. Budeme len radi. Súťaž sa uskutoční od 2.12. do 9.12.2019. Sken_P84HP1101A.st.sk_02122019_111501.pdf
 13. Ahojte, máme super správu pre zákazníkov s EASY kartou. Od 10.11. prebieha súťaž o 10 kolobežiek Ninebot by Segway KickScooter ES1. Aktivujte si pravidelné dobíjanie a automaticky vás zaradíme do súťaže. A navyše pri aktivácii získate bonusový kredit až do výšky 30 %. Viac o súťaži nájdete priamo na strákach EASY.
 14. Ahojte, súťaž bola ukončená. Všetkým zúčastneným ďakujeme za inšpiratívne príspevky. Výhercom sa stáva @sarron. Prajem pekný deň všetkým. Miška
 15. Ahojte, vo štvrtok, 24. októbra, sme odštartovali vianočnú kampaň. Pre zákazníkov pevných a mobilných služieb je tu opäť široký výber hardvéru, v ktorom nájdete nielen obľúbený robotický vysávač iRobot Roomba i7, hraciu konzolu Sony PS4 Pro, 4K televízor Samsung, ale aj novinku KRUPS kávovary. Celkovú ponuku doplní sada Raspberry Pi 4B a k internetu alebo TV notebook Lenovo IdeaPad. K paušálom nebudú chýbať dvojičky Samsung, ktoré budú dostupné v troch variantoch. Tento rok sme si pre všetkých zákazníkov s paušálom ÁNO, ÁNO Biznis, Happy, Bez záväzkov a Easy pripravili Zimný balík dát zadarmo, ktorý si budete môcť jednoducho aktivovať v Telekom aplikácii. A do tohtoročnej vianočnej kampane sme pre vás vymysleli aj niečo nové. Je to bonus vo forme kupónu až do 40 €. Môžete ho využiť na nákup príslušenstva alebo ročného balíka dát pre Easy. Kupón je pre každého ako odmena za aktiváciu alebo predĺženie paušálu ÁNO. Kompletnú vianočnú ponuku môžete nájsť na našich stránkach.