palcekova.j

Člen
 • Počet príspevkov

  3
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O palcekova.j

 • Hodnosť:
  Čestný člen
 1. Takúto odpoveď som očakávala. V podstate, keď sa Ti nepáči, môžeš ísť. Toto bola odpoveď, aby sa zvýšila spokojnosť zákazníka. Ja som sa nepýtala, kde všade sa rozširuje internet, alebo programy, dlhšiu dobu využívam ten istý balík, ktorý mi vyhovuje, ale skôr som sa pýtala na staršie zariadenia, na zvyšovanie cien, keď som nepostrehla zmenu príp. zvýšenie kvality . Nikde som nespomenula, že nemám záujem aj naďalej využívať Vaše služby. Tak už sa len spýtam, či pri podpísaní novej zmluvy na ďalšie obdobie, mi budú vymenené staré boxy za nové. Ďakujem Palčeková J.
 2. Dobrý deň, odpovedali ste vysvetlením ako ste odpovedali, ale myslím, že ste sa snažili inteligentne vyhnúť viacerým ďalším mojim pripomienkam, ale inú odpoveď asi ani nedostanem. Ďakujem Palčeková J.
 3. Dobrý deň, Chcela som sa spýtať na zvyšovanie cien. Mám u Vás internet aj magio televíziu s dvoma magioboxmi, jeden na nahrávanie, jeden obyčajný. Pred dvoma rokmi mi bol navýšení ich mesačný prenájom, spolu o 1€. Známa si dala pred rokom a pol rovnaké programy ako na TV aj na Internet , teda balík (podľa mňa). Platí o 1€ menej ako ja. Tento mesiac po dvoch rokoch navyšujete opäť mesačne o 1,20€. Chcela som sa spýtať, z akého dôvodu (hoci ste ho v mailoch uviedli, ale nemyslím že je to dostatočný dôvod) je opätovné navyšovanie, keď ja viac ako desaťročný zákazník, nemám pravidelne každé dva roky menené tieto boxy (za celé roky mi boli menené 1, nie viac ako 2x), takže už musia byť dávno splatené a za tie roky mi aj router bol menený možno 1-2x. A taktiež nemôžem povedať, žeby sa zvyšovala kvalita služieb, skôr naopak. Možno sa urobilo pár vizuálnych úprav, ale to je tak všetko. V poslednom mesiaci je to skôr neustále sekanie programov. Nerada by som si myslela, že navyšovanie cien je spôsob ako sa zbaviť starých zákazníkov, aby mohli prísť noví a tým sa zvýšila štatistika. Ešte istý čas boli akcie aj pre stálych zákazníkov, aspoň vo forme 3 mesačnej zľavy. Ďakujem za odpoveď Palčeková J.