kacenkas

Člen
 • Počet príspevkov

  14
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O kacenkas

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. pekná raketka, aj cena
 2. @GIGN1987 teraz som sa stratila úplne Neviem či sa tento Zyxel radí medzi lacné routery ale vždy mi poslúžil lepšie jak tie od T-Comu. Dosah Wifi cez Zyxel som mala po celom dome. Asi to vidím na zakúpenie tohto: https://www.telekom.sk/devolo-dlan-550-wifi
 3. Ahoj @Ľuboš, vďaka za snahu, ale obnovenie nastavení už som robila x krát a výsledok stále rovnaký.
 4. Fu, premýšľala som aj nad týmito možnosťami,ale neviem ako ich nastaviť. Nemám s tým skúsenosti a v návode nič nepisu. Repeater ale potrebuje ešte dobrý dosah wifi aby ju preposielal ďalej,nie? Podľa toho čo som všetko vygooglila asi pôvodný router ZTE do bridge módu neprepnem. Okrem toho potrebujem aby na oboch routeroch išla wifi. Jeden mám na poschodí,druhy chcem na prízemie.
 5. Nevadí. Ajtak ďakujem že si reagoval Budem to musieť poriesit inak..
 6. @Tataracik znova som to celé prekopala, wifi hlási že je zapnutá http://prntscr.com/ml73ua , aj svieti ikona, ale siete sa nedajú vyhľadať . Pripojenie cez kábel funguje, nastavila som to cez ten WAN port: http://prntscr.com/ml776k http://prntscr.com/ml77i0
 7. Ja by som vyskúšala 0800 123 777
 8. Áno,mam túto verziu a áno,skusala som aj pripojenie cez wan, teda prepnúť z adsl na ethernet wan,ako píšu v manuale. Kábel z hlavného routera som prepojila do Lan4 tohto routera. Vtedy sa mi na zyxeli rozsvietila ikonka "internet" ale nešlo mi pripojiť na net. Ide len keď mám kábel v inej LANke alebo prepnem na ADSL mód. Ak máš presne nápad čo mam nastavit, tak to znova vyresetujem.
 9. Reset do tov.nastaveni som robila už viackrát... Nepomohlo
 10. pomôže tento printscreen? http://prntscr.com/mjpktd http://prntscr.com/mjplme skúšam už všetko možné, otvorená sieť, meniť kanály, typ zabezpečenia, no nič nefunguje. môže byť chyba v routeri??
 11. ? nemám
 12. Rada by som, Tataracik, no nedá sa... Na routeri WLAN svieti, no mobil sieť nevyhľadá, ani po manuálnom nastavení
 13. Ahojte, potrebovala by som radu. Mám Magio TV+Internet + Pevnú linku a modem ZTE, ktorý má veľmi slabý dosah wifi. Mám však doma ešte wifi router ZYXEL P-661HNU-F3, ktorým by som chcela wifi rozšíriť aj do ostatných častí domu. Skúšala som nastaviť Zyxel cez Ethernet WAN aj cez ADSL mód, ale na Zyxeli stále funguje len LAN pripojenie, na nastavenú wifi sa neviem pripojiť, resp. ju vôbec nevyhľadám. Nastavila som rovnakú SSID, heslo aj šifrovanie, vypla DHCP , nastavila IP adresy routerov a stále nič. Vie mi niekto poradiť prosím?? Ešte jedna vec, routery mám prepojené cez Powerline adaptéry, nakoľko ich nemôžem prepojiť káblom (cez pol domu). Ďakujem za každú radu.
 14. Mňa to tiež pekne nahnevalo. Som ich zákazník už x rokov a každé dva roky mi s novou zmluvou len zvyšujú ceny. Platím tak isto ako nový zákazník. Uvažujem že zmením poskytovateľa, keď Telekom si ma nevie vážiť. Pred rokom som im zrušila mobilné služby, tak teraz je čas na pevné..