AndreaN

Člen
 • Počet príspevkov

  11
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

4 Neutrálna

O AndreaN

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. Dobrý podvečer, nefunguje mi wifi. Mám internet (v balíku s Magio TV). Na routri mi svieti zelené svetielko, že funguje, ale wifi mi nejde. Stalo sa to odrazu. Vďaka za radu.
 2. Veľmi pekne ďakujem. Pekný večer.
 3. Dobrý večer, vypadol mi internet - na odstraňovaní chyby už vraj pracujú, zatiaľ mi dali kupón na dáta zadarmo. Lenže tá "iniciačná" sms sa nedá odoslať. Môže to byť preto, že telefón je Orange - a domáci pevný internet a Magio je Telekom? Čiže - nepomôžem si, kým to neopravia? Vďaka
 4. Prosím Vás, čo v takom prípade, ak vypadne obraz - zobrazí menu, aj TV program, aj názvy nahrávok..., ale akonáhle spustím film, je tma. Ďakujem.
 5. Vďaka, GIGN1987, potom (asi hodinu po napisaní) som to skúsila a nabehla.😊
 6. Dorbý večer, neviem, či len mne sa to stalo (piatok 20. 12.), ale vypadla mi TV Magio o cca 22.h. Dokonca sa nedá ani mechanicky vypnúť/zapnúť. Strieda sa tmavá obrazovka so zrnením. Vďaka.
 7. Momentálne, asi TRI DNI!!!, mi nahráva normálne, ale keď to nefungovalo, tak na všetkých, kde som nahrávala - Prima, ale aj čt1 aj na epic drama. Všetko také 12, 10, 2 min (asi podľa nálady :(( A, priznám sa, pri zapínaní TV vždy pozerám s napätím, koľko mi nahralo...
 8. Opäť som tu s tým istým problémom a som rada, že napísal johny0253, lebo som šla práve písať. Minulý týždeň som problém riešila cez technika a systém nahrávania vydržal dva dni. Opäť mi nenahráva a sériové nahrávky nahráva opäť 9 min, príp. 20 min (80-min. záležitosti). A znovu zopakujem - Magio tak stráca pre mňa zmysel...!! A nebaví ma to stále riešiť cez technika, pretože nahrávam si preto, lebo nie som doma cez deň...
 9. Dobrý deň, mám opätovný problém. Nefunguje mi systém nahrávania na Magio niekoľko dní - ani po reštarte, vypnutí routra. Plánované nahrávanie ignoruje alebo mi nahrá len pár minút. Ak si chcem nastaviť nahrávanie - použije formulku "TV vysielanie nie je teraz k dispozícii". Inými slovami - TV Magio pre mňa stráca zmysel.... Vďaka za radu, pomoc.
 10. Srdečná vďaka.
 11. Dobrý deň, vie mi niekto, prosím, poradiť, prečo mi už pár dní nefunguje nahrávanie? Vypisuje: Televízne vysielanie nie je teraz k dispozícii. Vďaka.