boobooTM

Člen
 • Počet príspevkov

  4
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O boobooTM

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. S aktivaciou balika pre ZONU 2 som sa asi uponahlal tym ze som is ho aktivoval uz na SK kedze podla clanku https://techbox.dennikn.sk/roaming-v-eu-podla-telekomu-nic-nemenime-v-eu-platite-ako-doma/ Po aktivácii balíčka sa ale dáta míňajú najskôr z neho aj v prípade, že ste v krajine, kde platí nové nariadenie o európskom roamingu. Riešením je aktivovať si ho až pred vstupom do danej krajiny, príp. ak cez ňu len prechádzate (napríklad cestujete autom cez Švajčiarsko do Francúzska) roaming nevyužívať.
 2. BALÍK M PLUS (100 MB DÁT v ZONE 2) som si uz aktivoval na SK cez SMS . Snad teda bude vsetko v poriadku, este raz vdaka za info.
 3. OK. Vdaka za info. Ak tomu spravne rozumiem po prekrocenie hranic SK -> ZONA 0/1 (EU+) navstivim M.TELEKOM.SK/TRAVEL a vyberiem pokracovanie v datovom programe VZDY 2 GIGA a po prechode ZONA 0/1 -> ZONA 2 na stranke zase vyberiem BALÍK M PLUS (a vtedy bude cena 10 EUR stiahnuta z kreditu). Dakujem za pripadne upresnenie.
 4. Dobry den. Od 21.06.2018 mam aktivnu sluzbu EASY PECKA (prenos a zatial docasne cislo) s data programom VZDY 2 GIGA. ROAMING je aktivny a aktivoval som cez SMS aj sluzbu BALÍK M PLUS (100 MB DÁT), ktory by som chcel vyuzit v ZONE 2. Rad by som sa spytal kedy mi bude stiahnuta cena 10 EUR za balik BALÍK M PLUS a ci mozem balik VZDY 2 GIGA vyuzivat v ZONE 1 (EU)? Dakujem. Peter