Martincoo

Člen
 • Počet príspevkov

  3
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O Martincoo

 • Hodnosť:
  Čestný člen
 1. Jasné, ďakujem pekne. A nedalo by sa to akokoľvek spraviť aby to bolo viac ako tých 8/1? Lebo som niekde počul, že sa to dá nejako spraviť... nejakým "vzduchom" či čo či to je to? Ďakujem ešte raz
 2. Zdravím, chcel by som sa opýtať na optiku k domu. Ako to funguje a čo by som k tomu potreboval a či to je dostupné len na určitých miestach alebo kdekoľvek. (ulica Ipeľská - Žilina, Trnové)
 3. Dobrý deň. Mám problém ohľadom internetu. Ide o to, že internet vypadáva na pár sekúnd (ani o tom neviem), o čom sa dozviem až v hre alebo keď pozerám live stream a podobne. Na inom internete sa mi to nedeje, robi mi to len na tomto konkrétnom. Mám router ADB vv3212. Napríklad: Zapnem si klasicky hru. Všetko ide ako má a zrazu mi hra vypadne na pár sekúnd (niekedy milisekúnd). Lenže pri tom ako mi vypadne hra, tak normálne volám s ľuďmi na aplikácií teamspeak/discord atď. Ani samotný počítač nezareaguje, že mi internet vypadol. Neviem už čo s tým urobiť. Hľadal som aj na internete rôzne návody a žiadny mi nepomohol. A tak ma napadlo, že sem napíšem pretože už som v koncoch. Som napojený cez kábel. Ďakujem za odpoveď : - )