FunTrance

Člen
 • Počet príspevkov

  4
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O FunTrance

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Ahoj @mferanc, riešim momentálne tento istý problém. Mám XL balík, pc pripojený v paneláku cez wifi adaptér k routru Huawei od telekomu. Rýchlosť mi ale dosahuje max. 60 Mbit. Vieš mi prosím poradiť, čo treba urobiť aby som sa aspoň priblížil k rýchlosti 300 Mbit cez wifi? Treba 5 GHz router či wifi adaptér? Ďakujem vopred za radu ?
 2. Známy nameral aj s mobilom na wifi rýchlosť viac ako 300 Mbit, tak nechápem prečo v telekome to viac ako 60 Mbit nepustí? Kto má notebook je tým pádom úplne obmedzený, neviem si predstaviť pripájať ho k internetu káblom.
 3. Nejde mi až o rýchlosť 1Gbit, ale maximálne 60 MBit s notebookom cez wifi sa mi zdá dosť málo, keď rýchlosť pripojenia mám 300 MBit.
 4. Dobrý deň, prešiel som z balíka Magio internet L na rýchlejší balík XL 300/30 cez optiku. Rýchlosť pripojenia sa mi však vôbec nezvýšila, zostal som na 60 Mbit. Pc mám k internetu pripojený prostredníctvom usb wifi adaptéra, ktorý by mal bez problémov zvládať aj vyššiu rýchlosť pripojenia. Router Huawei od telekomu je tiež dimenzovaný na rýchlosť až na 1 Gbit. Na technickej podpore mi povedali, že cez wifi to vyššiu rýchlosť nepustí, treba Pc pripojiť káblom. Zdá sa mi to čudné, je to pravda? Ďakujem.