snakan

Člen
 • Počet príspevkov

  9
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O snakan

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. Nič som nedoriešil ani cez infolinku akurát mi nadiktovali ID kód ktorý poznám lebo mám všetko pozapisovane. Odporučili mi počkať že to doriešia, prepojenie účtov.
 2. skúšam už druhý deň a nedarí sa mi prepojiť účet na HBO Max. Ide to už niekomu?
 3. Tak malo telefonujem až mi cez Messenger píšu to čo by sme si mohli predebatovať priamo. Ale ma to jednu výhodu, že aj keď ma nezastihnú tak im odpíšem.
 4. Najviacej sa mi páči keď sa dozvedám že je opäť niečo nové.
 5. teraz som meral a už mi to ide, nie 300 ale 292/28 som nameral a aj pri opakovanom meraní to bolo okolo tejto hodnoty. Takže asi reklamovanie pomohlo a pritom tu nikto nebol ... ja som len chcel vedieť či to aj u iný majú problém s rýchlosťou. Ale dik za komunikáciu.
 6. A čo som si mal dať keď mi optika ide popod okna? Poraď keď si Super Profik ...
 7. Aby sme nevypisovali dohady. Ja som sieťový technik od prvopočiatkov výpočtovej techniky. Otázku som položil preto aby som zistil či aj u iných je problém s rýchlosťou na optike, osobne si viem poradiť a aj reklamovať,
 8. Komplet mi zariadenie bolo dodané T-comom v marci tohoto roku a ešte ani ráz som nedosiahol rýchlosť 300/30 ...
 9. Skúsil som merať rýchlosť a nameral som toto: 45/28 mam na wifi ale na kábli to je to len 140/29 Mbps ale platím "internet XL 300/30 (Hviezdoslavov časť Záhrady). Rád by som vedel prečo nedosahujem rýchlosť ktorá je deklarovaná pre XL čiže 300/30 Mbps.