SeCToR

Člen
 • Počet príspevkov

  9
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O SeCToR

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. Mne pred dvoma týždňami tiež dali privátnu IP adresu (100.80.x.x), pár hodin nato som si dal nahodiť statickú verejnú IP a odvtedy ju mám. Takže pochybujem žeby ľudom so statickou IP adresou prideľovali privátnu.
 2. @mirko1141Ďakujem, tuto to už nebudem ďalej riešiť.
 3. Prečo by som to nevyriešil ? Ešte stále som nedostal odpoveď na moju otázku, teda vysvetlenie, prečo by sa to nedalo. Doteraz tu boli iba odpovede že sa to nedá, ale prečo ?
 4. Tou zálohou myslím že ak by sa náhodou stalo že by nemohli navýšiť rýchlosť. Riešil by som to tými dvoma pripojeniami a ja neviem ako to má telekom že ak to navýšia že či sa to bude dať vrátiť naspäť na L keď budeme odtiaľ odchádzať.
 5. @Samer303Veď preto chcem vyriešiť toto. To bude ako záloha, keby mi to nemohli navýšiť z L na XL a zrušiť internet zas nechcem lebo môžu aj tú prípojku do bytu odstaviť chápeš a potom by som si nemohol vybaviť vlastný v telekome.
 6. To že ten kamarát s ktorým bývam by mal ten ich Internet L a platil by si zato a ja by som mal vlastný XL. Ja potrebujem vedieť odpoveď od odborníka alebo od takého čo skúšal takýto experiment, lebo PPPoE funguje skoro tak isto ako PPTP alebo L2TP a tieto dva protokoly môžu používať viacerý na jednom pripojení, takže je prakticky možné že by to mohlo fungovať. Nechcem ísť do toho naslepo, preto sa tu radšej pýtam.
 7. Ono to je v podstate Hotel Plus. Je to bytovka kde prenajímajú byty a v každom je optická prípojka. Preto som sa pýtal či cez ten jeden optický kábel, či by mohli ísť zvlášť dve pripojenia.
 8. A vysvetlenie prečo to nieje možné ?
 9. Zdravím, chcem sa spýtať či by bolo možné napojiť na modem (Huawei HG8245H) do ktorého je pripojená optika dva routre, Tie routre budú mať zvlášť prihlasovacie údaje na internet. Momentálne bývam v podnájme s kamarátom, kde je v cene nájmu aj optický internet L a ja by som chcel zvlášť vybaviť internet XL a vyriešiť to tak že zapojím do prvého portu v modeme sieťový kábel, ktorý pôjde do gigabit switchu a odtiaľ už pôjdu dva káble do tých dvoch routrov.