erikgalovic

Člen
 • Počet príspevkov

  26
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

12 Nadpriemerné

O erikgalovic

 • Hodnosť:
  Radca
 1. Telekom má viac prvenstiev čo sa týka siete .... Samozrejme musí využiť svoje postavenie na trhu, že je jednička.Len rozmýšľam prečo robia kroky ktoré robia. Tie paušály čo predstavili vôbec neukazujú, že telekom je Jednička ako sa prezentuje. Samozrejme nech ceny nechajú vyššie, ale nech ponúknu adekvátne množstvo dát, volaní a sms. Paušál T Neobmedzeno SD nie je neobmedzeno pretože účtujete za SMS čo si myslím, že je zavádzanie zákazníkov. Mohli by ste porozmýšľat nad úpravou paušálov aby aj zákazníci vedeli, že su u operátora ktorý je Jednička.
 2. Nekonečno SD, ale musíte si platiť SMS to je také Slovenské.
 3. Ešte chcem Vám povedať aby ste neboli zavádzaný. Keď si zoberiete paušál ÁNO a budete chcieť dvoj násobok dát tak musíte mať aj jednu pevnú službu inak nebudete máť tú "skvelú" výhodu.
 4. Áno toto s magentou 1 je podvod robia reklamu na tom čo není ani pravda. No šak práve a nie som tam iba dva roky v telekome myslím a ešte mám od nich ten po*raný internet ktorý som dával iba kvoli tomu aby sme mali menšie ceny za paušály a urobili nové paušály a mám ho*no z toho. Keby človek vedel čo urobia dal by som net inej spoločnosti urobiť..... uvidím ešte im zavolám a budem sa pýtať iného človeka na retenčnom ti nevie niečo lepšie urobiť ako ten chlap..... ktorý si myslí, že ku ÁNO M mi dá 2 gb dát naviac tak sa s toho zbláznim
 5. Mne ponúkali ÁNO L za 27 Eur tak som ostal trochu prekvapený, že retenčné mi dáva takú "veľkú" zľavu na Paušál
 6. Ja som už dva krát volal na retenčné či náhodou s ponukou sa nedá nič robiť pridať viac dát a tak a stále, že sa nedá..... A k tým paušálom ÁNO keď sa pridáte do skupiny MAGENTA 1 a nemáte tam internet alebo nejaku pevnú službu tak Vám pri paušále ÁNO M ani tých 1GB dát nedajú..... stále máte iba 500 MB.
 7. Pán @Ľuboš máte pravdu každý chce niečo iné čo tak urobiť niečo také, že kto chce surfovať spomalene, že si to za nejaké 1-2 Eura priplatí ku faktúre ? A ešte niečo je zaujímavé že Slovenský(telekom) a Český(T-mobile) majú spoločného riaditeľa jak sa nemýlim a je dosť veľký rozdiel medzi Slovenskom a Českom ako myslím v paušáloch aj v magente 1 kedže im znižujú ceny a na Slovensku sa neznižujú ceny keď má človek veľkú magentu1. Človek by povedal keď je jeden riaditeľ v dvoch spoločnostiach tak bude chcieť to udržiavať rovnako a nie robiť také rozdiely. Iba toľko prajem pekný deň.
 8. Ako aj by som okašľal to zvýšenie tých 90 centov, ale ide o princíp nech mi ponúknu paušál s normálnymi dátami keď mám pri nich internet a oni veľmi dobre vidia, že ten internet sa veľmi nepoužíva, že mesiac v roku sa využíva tak prečo nejaké dáta mi nedajú k paušálu keď nevyužívam pevný internet. Čo vy na to @Ľuboš Telekom nerozmýšľa nad niečím takým lebo si myslím, že vy vidíte lepšie do toho ako my tu všetci?
 9. Pozrime sa na toto aká v dnešnej dobe je spravodlivosť keď človek chce odstúpiť od zmluvy tak musí platiť pokutu a keď telekom povie plaťte viac tak okamžite zmluvy zrušia a urobia nové na novú cenu myslíte si, že je to normálne ? Ja si myslím, že nie.... Mali to robiť až vtedy keď zmluvy skončia.... Načo je dobrá viazanosť ani ceny neostanú také aké sú na zmluve..... Hanba a ani na pašály neviete dať zľavu keď ľudia majú u Vás viac služieb.....
 10. Tak ako hovorím to je omnoho lepšie ešte pýtajte nech Vám dajú 10 GB dát a bola by aj lepšia cena a aj dáta by ste mali dosť. No ja som panovi navrhol niečo, ale hneď mi to zamietol takže možno s niekým sa dá a s niekým nie. Keď mi budú volať im poviem, že buď zmenia ponuku alebo pôjdem preč lebo si myslím, že toľké peniaze platiť v dnešnej dobe za telefón je dosť veľa, kedže na Slovensku sú také platy aké sú.... Len ma hnevá to v Poľskú majú neobmedzeno za 18 eur a na Slovensku nemôžu dať paušál s 20 GB za 20 eur a nemajú ani paušály pre študentov........
 11. Toto čo tu hovoríte je už o inom..... Ale dali niekomu 30% zľavu ? Lebo vyzerá to tak, že asi iba vyvoleným dávajú takúto zľavu.....
 12. Chcem sa Vás opýtať či Vám volali s retenčného oddelenia ohľadne paušálov ÁNO a ponukli Vám smiešnu ponuku ako mne ? Retenčné mi ponúklo paušál ÁNO M za cenu 20 EUR a ku tomu 2,5 GB. Je toto pravda, že "najlepší" operátor ponúka za takú cenu paušál ? Pýtal som sa či mi nedajú po tých 2,5 GB spomalený internet a že nie. Chcel som ostať v telekome, ale takýmto ich prístupom určite neostanem. Vyjadrite sa či v poslednu dobu tiež Vám ponukli takýto "super" paušál za ešte "lepšiu" cenu. A nemám iba tento jeden paušál, ale aj pevný internet takže to je smutné, že takto si Vážia dlhoročných zákazníkov.
 13. Nie nejde volal som na to číslo a to je bežná ponuka takže zavádzajúce SMS telekom posiela.... a nedajú Vám nič navyše. Ja len aby aj ostatný vedeli.
 14. Dobrý deň chcem sa opýtať či niekomu mesiac pred koncom paušálu prišla sms s návrhom na nejaký paušál čo nie je v ponuke...... A potom Vás presmerovalo na stránku www.telekom.sk/ponuka-pre-vas . Či Vám ponúkli aj iný paušál ako Vám prišla do SMS správy a ako ste boli spokojný s touto službou čo TELEKOM ponúka. Ďakujem za odpoveď.
 15. @PepsiMám nastavené, ale sa pýtam preto lebo mi prišla SMS s týmto textom "Vážený zákazník, Vašu požiadavku sme zaevidovali. Z technických príčin bude jej vybavenie trvať niekoľko dní. Ďakujeme za Vašu trpezlivosť. Telekom." A neprišla mi žiadna sms o aktivovaní služby.