Juro_Zeleny_SK

Člen
 • Počet príspevkov

  6
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O Juro_Zeleny_SK

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Musíme len dúfať, že Telekom Šport+ zaradí. Uvidíme 1.mája, možno skôr
 2. Dnes som sa skontaktoval s jedným človekom so Šport +. Štartovať chcú 1.mája a rokovania sa v týchto dňoch začínajú. Týždenne chcú mať 8-9 prenosov zo slovenského a českého športu. Taktiež súhlasím so zaradením tejto novej televízie od 1.mája.
 3. Ešte nie sú dostupné informácie, kde bude dostupná Šport+, ale očakávam, že v Telekome budú znova blbci a nič nezaradia
 4. Je mi jasné, že v Telekome na to rozhranie budú kašľať, ale treba ich na to upozornovať a to ja osobne aj robiť budem. Deti pozerajú Nickelodeon, ale stačí si pozrieť jednu reláciu, čo tam vysielajú, tak tomu budete chápať. Osobne poznám jednu pani, čo mala problémy s dcérou ohľadom tejto televízie. Prečo by nemohli dať TUTY, ktorá je oveľa kvalitnejšia ako Nickelodeon? Ďakujem.
 5. To akože nikto nechce nič k tomuto povedať?
 6. Dobrý deň, navrhujem výrazné zmeny v programovom rastri Slovak Telekom. Navrhujem vymazať TV8, je to zbytočná televízia. Namiesto nej by som navrhoval TV LUX HD, kedže v ponuke Telekomu je len SD verzia a táto stanica prináša priame prenosy a zaujímavé relácie, ktoré si zaslúžia byť vysielané v HD kvalite. Jej HD verziu má v ponuke napríklad Skylink. Ohľadom detských televízií by som vymazal Nickelodeon, nepriaznivo tá televízia vplýva na deti. Väčšina týchto relácií učí deti blbosti, česť výnimkám. Namiesto nej by ste mali zaradiť veľmi kvalitnú detskú televíziu TUTY, ktorá deti aj niečo naučí. Súhlasím s pridaním stanice Prima Krimi, ale toto viem že nieje veľmi možné, kedže české stanice bohužiaľ nechcú byť šírené na Slovensku. Navrhujem pridať stanice ArenaŠport 1 a 2, ktoré prinášajú priame prenosy z Holandskej najvyššej futbalovej súťaže, Ruskej Premier League, belgickej Jupiler League a množstvo iných priamych prenosov z futbalu. Z iných športov ponúkajú moto /NASCAR/, hokej SHL + Slovenská extraliga juniorov/, hádzaná /SEHA/, basketbal /Adriatická liga/a množstvo iných jednorazových športových prenosov. A samozrejme poopravovať nové uživateľské prostredie, kde je množstvo chýb, ktoré sem nebudem vypisovať, pretože tu na forum.telekom.sk sú všetky vypísané v iných vláknach. Môžte sa vyjadriť aké máte názory k tomuto môjmu nápadu a či by ste tieto zmeny privítali aj vy. Ďakujem.