luckinno

Člen
  • Počet príspevkov

    3
  • Dátum registrácie

  • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal luckinno

  1. Ahojte, nejde mi magio go na pc kvoli antivírusu AVG. Keď ho vypnem funguje to, ale chcel by som to nejak urobiť aby mi to fungovalo aj ked mám antivírus zapnutý. Napadlo ma, že ten browser plugin helper dám to výnimiek len neviem ako, pretože to nevie ani windows vyhladať. Vie mi s tým niekto poradiť?
  2. Skúsim to teda aj tu. Zriadil som si magio go, všetko nainštaloval tak ako sa radí v postupe. Nainštalovať chrome atď. Pustím program, funguje asi 3 minúty (niekedy viac niekedy menej) a potom sa zastaví, chvílu sa nič nedeje a následne mi vyhodí hlášku "Program BrowserPluginHelper.exe prestal pracovať, Problém zapríčinil, že program prestal správne pracovať. Systém Windows program zavrie a upozorní vás, ak zistí dostupné riešenie." Mám to na windows 10. Vie mi niekto kompetentný poradiť čo s tým spraviť? Skúšal som odinštalovať ten plugin a nainštalovať nanovo, reštartovať comp, odinštalovať celý chrome a stále nič nepomáha. Stále tá istá chyba.
  3. máte pravdu, je to antivírus...viem si to nejak urobiť tak, aby som v compe aj mal antivírus aj aby mi išlo to magio?