luckinno

Člen
 • Počet príspevkov

  4
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O luckinno

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Dobrý deň. chcem prepojiť telku s domácim kinom. Zapojil som to tak, že z magio boxu mi ide klasicky HDMI do telky. A teraz ako k tomu zapojiť domáce kino? Viem, že to ide tak, že som zapojil z telky do kina kábel, ktorý je na výstupe z telky Jack 3,5 (na sluchadla) a do kina idú dva cinche. Tak to síce hrá, ale len keď mám zapnuté kino. Chcem to tak, že keď pozerám obyčajné hovná, aby zvuk išiel cez telku, ale keď si chcem pozrieť nejaký film tak len zapnem kino, tak mi pojde zvuk aj cez kino. Na magio boxe je výsup na 3,5 jack, ale keď z toho jacku to zapojim normalne do kina, zvuk mi nejde. Napadlo ma, že možno pre to, že v boxe už je zapojený ten HDMI, ktorý ide do telky. Neviete, či vtedy box ako keby vypína druhý výstup na zvuk? Nejaké rady, ako ešte to zapojiť? Box mám Tatung STB 3701, Kino je Pioneer staršieho dáta
 2. Ahojte, nejde mi magio go na pc kvoli antivírusu AVG. Keď ho vypnem funguje to, ale chcel by som to nejak urobiť aby mi to fungovalo aj ked mám antivírus zapnutý. Napadlo ma, že ten browser plugin helper dám to výnimiek len neviem ako, pretože to nevie ani windows vyhladať. Vie mi s tým niekto poradiť?
 3. máte pravdu, je to antivírus...viem si to nejak urobiť tak, aby som v compe aj mal antivírus aj aby mi išlo to magio?
 4. Skúsim to teda aj tu. Zriadil som si magio go, všetko nainštaloval tak ako sa radí v postupe. Nainštalovať chrome atď. Pustím program, funguje asi 3 minúty (niekedy viac niekedy menej) a potom sa zastaví, chvílu sa nič nedeje a následne mi vyhodí hlášku "Program BrowserPluginHelper.exe prestal pracovať, Problém zapríčinil, že program prestal správne pracovať. Systém Windows program zavrie a upozorní vás, ak zistí dostupné riešenie." Mám to na windows 10. Vie mi niekto kompetentný poradiť čo s tým spraviť? Skúšal som odinštalovať ten plugin a nainštalovať nanovo, reštartovať comp, odinštalovať celý chrome a stále nič nepomáha. Stále tá istá chyba.