Bejuska77

Člen
 • Počet príspevkov

  4
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O Bejuska77

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Za mňa sú to určite Novinky ale aj technická pomoc
 2. Áno je možné zriadiť do balíka Internet cez kábel a TV Sat pokiaľ je na danej adrese dostupnosť. Čiže vieš si vyskladať Chytrý balík aj v tejto kombinácii, samozrejmä musia byť obe služby zriadené na rovnakej adrese.
 3. Na základe zmeny má zákazník, kt. dostane oznámenie (mal štandartnú akciu 24 mesiacov) nárok na odstúpenie od zmluvy. Treba tak ale urobiť do 31.7.2018. Ja ale neberiem navýšenie ceny ako dôvod odchodu nieje to veľká suma, ostatný poskytovatelia tak isto navyšujú ceny - keď som sa pozerala. So službami som spokojná čo je pre mňa hlavný dôvod prečo ostanem.. Navyše sa mi nechce meniť operátora, platiť opäť poplatky za zriadenie nových služieb (boxy, wifi router, technik). Teraz už nikde nič nestojí rovnako, veď aj za potraviny stále platíme viac. Treba sa na to pozrieť aj z iného uhla. Keby som ja mala firmu takisto by som stále nepýtala rovnako keď my zdvihnú náklady. Každý podnikateľ to takto rieši , je to normálne. Samozrejme je na každom z Vás ako sa rozhodnete
 4. Lepšie by to vedeli pozrieť buď na linke 0800 123 456 Zákaznícka linka - kde pozrú čo treba uhradiť, prípadne na predajni alebo priamo finančné oddelenie 123 13.