hlava143

Člen
 • Počet príspevkov

  10
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O hlava143

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. No podla toho čo sa povazuje za slovo "lokalita" vzdialenosť. Je možné že asi 300m od domu je vedený optický kabel.
 2. Dobrý deň. Na mojej ulici robia VPS-kary chodník a vkladali doň ho rúru na optický internet. Riaditeľ VPS povedal že ak chceme aby nám urobili "prípojku" (na opticky kábel) máme požiadať operátora aby natiahli do tej rúry optický kábel. Otázka teda znie že Ako/Kde mám požiadať operátora aby mi spravili prípojku. (V predajni mi povedali že mám napísať žiadosť ktorá je na stránke a kvôli Korona víruse sme tam nemohli byť dlho.)
 3. Bývam hneď vedľa ,keď je búrka vypadne aj mne a aj susede.
 4. Dobrý deň chcel by som sa opýtať ako sa dá ešte zbaviť "!" pri pripojení na internet. Na modeme svieti tlačítko DSL a aj online.Napájanie svieti tiež.Pripojenie mám LANkou na pc a kábel je tiež vporiadku.Skúšal som reštart(10 sekúnd bez elektriky),riešenie problémov na PC a ňič nepomohlo. V nastavaveniach cez IPčku vyzerá byť všetko poriadku linka "hore" a pri nákrese v úvode nieje krížik na začiatku viď príloha. Písal som ako keby to bol môj problém ale má s tým problém moja suseda ktorá sa do toho nevyzná taktiež ako jej dcéra ktorá je postihnutá. Za rady ďakujem.
 5. Dakujem.
 6. Priloha IoL DSL .
 7. 1. Kde nájdem parametre linky 2. Na Tcome uz internet nemoze byt pomalsi - Mam L-kovy internet ADSL 3. Diki ze mi pomahas :-)
 8. Pred 2-3 tyzdnami som to skusal a mal som 9.7Mbit /s co je v podstate skoro tych 10. Ale je dost citit ten rozdiel Ked som to mal na tych 10 ako teraz na 5mbit/s
 9. Platim za 10 MBit /s internet ale na speed teste mi ukazuje 5.15Mbit/s . Nemam zapnutu WiFi , ziadne hry/aplikacie iba Prehliadac opera a na nej Speed test . Nejaka rada poprosim ?
 10. Dobrý den chcel by som sa opýtať , či sa dá urobiť to ze : Mam pripojenie na pocitac pomocou kabla LAN ale chcem mat aj zaroven mobil cez Wifi . Lenze ked som aj na PC aj na mobile na PC to tkz. ,,seká" . Ako mozem urobit to ze znizim odosielanie internetu cez wifi ? napriklad mam 1MB/s internet a chcem aby na PC som mal vyuzitie 0.9 MB/s a mobil 0.1MB/s .