akba77

Člen
 • Počet príspevkov

  6
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

4 Neutrálna

O akba77

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Ano. Je taka moznost. Ale ak si clovek dava seriove nahravky, tak to je trosku dost pracne. Ale dakujem za overenie ci by to slo doplnit.
 2. Magio box umožňuje nastaviť nahrávanie aj po skončení programu a to 15 minút,30 minút, atď.... Mnohokrát sa ale stane, že program začne o niečo skôr a začiatok sa nenahrá. Nedali by sa nastavenia upraviť tak aby sa dal posunúť aj začiatok nahrávania o 5 či 10 minút pred oficiálnym začiatkom programu? ďakujem.
 3. nie je tam všetko čo bolo predtým, minimálne jedna funkcia zmizla (a používal som ju najčastejšie...). vedel som si na spodnej lište preklikávať programy týždeň dopredu či dozadu (teraz len 3 programy) a keď už som bol na nejakom čase a preklikol na iný kanál čas sa nezmenil (teraz ťa hodí na aktuálny čas). takže som si poobede o 3tej vedel naplánovať čo budem pozerať večer po správach a to rýchlo a jednoducho... prieskumníka som v živote nepoužíval, pripadá mi strašne ťažkopádny...
 4. po update mi chýba jedna veľmi dobrá vec a z tohto dôvodu považujem update rozhrania za tragédiu.... predtým sa dalo šipkou doprava či doľava preklikávať x dní a nie iba 3 relácie. Takisto ak som sa preklikal na nejakú hodinu (napr. 20:30 o 15:00), tak som sa šípkami hore a dole mohol pozrieť čo ide na iných programoch v danom čase. Teraz sa dá preklikať tak to len 3 programy a ešte keď sa človek preklikne na iný program, tak sa to prepne na aktuálny čas a nie ten (napr. 20:30) čo ma zaujíma.... takže z môjho pohľadu CELÉ ZLE!!!!
 5. keďže ja to nové užívateľské prostredie už mám, tak Ti viem povedať, len že to je úplne na **piip**.... veľa veľmi jednoduchých funkcií zmizlo a keď si chceš pozrieť program musíš len cez prieskumníka....