folky

Člen
 • Počet príspevkov

  1025
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal folky

 1. Tu Ti dáme len rady - o zrušenie môžeš požiadať osobne na predajni, písomne, alebo aj cez formulár Napíšte nám: https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam v tomto linku nájdeš všetky informácie čo má obsahovať žiadosť: https://www.telekom.sk/casto-kladene-otazky/-/faq/ako-mozem-poziadat-o-zrusenie-zmluvy-pre-sluzby-pevnej-siete-Telekom Žiadosť musí byť ručne podpísaná, potom ju ofotiť a dať do prílohy.
 2. Vieš si to vypnúť cez Menu - Nastavenia - alebo nastavenia systému - jazyk (vypnúť titulky) , môže sa to trochu líšiť podľa toho aký máš Magio box.
 3. Áno, podľa overovača sa to dá, vyplň si objednávku cez stránku https://www.telekom.sk/televizia/magio-televizia, alebo zavolaj na 0800 123 456.
 4. Predajne Telekom sú vo výnimke a sú otvorené - zoznam nájdeš tu https://www.telekom.sk/predajne, prípadne zavolaj na linku 0800 123456 či Ti to môžu poslať kuriérom.
 5. Napíš si požiadavku cez tento formulár a požiadaj o výpis volaní tam to zistíš https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam/
 6. Fine Living skončil u všetkých operátorov:-(
 7. Skontroluj si to v mailoch, alebo či Ti to nepadlo do spamu, ak nemáš zavolaj na 0800 123 456.
 8. Tak ako písal @Samer303 doručuje sa len v rámci Slovenska.
 9. Áno dá sa, ale musíš si vybrať cenovo rovnaký, alebo vyšší paušál.
 10. Vyskúšaj reštartovať Magio box, možno Ti už nabehnú.
 11. Začni písať Mesto/obec a po zadaní pár písmen by Ti systém mal ponúknuť správny názov mesta ak klikneš na to pokračuj ďalej ulicou, systém rozoznáva ktoré obce nemajú ulice a nakoniec číslo domu a PSC, skúšala som mne to išlo.
 12. O výmenu musí požiadať majiteľ karty - čísla.
 13. ja ako vlastník mám dole zrušiť skupinu a členovia môžu skupinu opustiť: x.docx
 14. Prihlás sa do skupiny a dole vľavo je Opustiť skupinu, klikneš a je to. Ale pozor skupinu tuším môžeš meniť len 2x ročne.
 15. Darovať Tvoje dáta navyše môžeš len členom Tvojej Magenty, inak to ide len v prípade že si kúpiš Dáta navyše pre blízkych https://www.telekom.sk/wiki/internet/data-navyse-pre-blizkych
 16. V takých prípadoch je najlepšie zavolať na 0800 123 777.
 17. Štandardne do 1-2 pracovných dní po podpísaní zmluvy, mal by si dostať sms, že objednávka je vybavená.
 18. ID kód som kedysi dostala normálne listom, teraz si ho viem zobraziť cez link, ako máš uvedené https://www.telekom.sk/id-kod, prípadne zavolaj na linku 0800 123 456, alebo Ti ho dajú osobne na predajni ak si majiteľom služieb.
 19. Kúpil si si ju v stánku, alebo Ti ju doniesol kuriér? Ak v stánku musíš si ju zaregistrovať https://www.telekom.sk/volania/predplatenka/registracia ak Ti ju doručil kuriér a uplynulo už 48 hodín tak ju vlož do mobilu vypni a zapni ho a mala by fungovať.
 20. Bolo treba to aktivovať ešte v decembri už to nevyužiješ:-( https://www.telekom.sk/vianoce/hbo-go-zadarmo
 21. Zavolaj na linku 0800 123 456 zabezpečia Ti zrušenie.
 22. Zavolaj na bezplatnú linku 0800 123 456, alebo si napíš požiadavku cez formulár: https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam/
 23. Zavolaj na linku 0800 123 456.
 24. Osobne na predajni Ti to vymenia bezplatne a na počkanie.
 25. Najlepšie by bolo požiadať o prepis čísla na Teba, ale to musíš osobne s mamkou na predajňu Telekom, alebo s overeným splnomocnením (notár, matrika). Potom si už vieš doriešiť všetko sama, ak by Ti mamka dala splnomocnenie na podpísanie zmluvy, alebo prevzatie telefónu tak to pre kuriéra nestačí zásielku Ti neodovzdá:-(