folky

Člen
 • Počet príspevkov

  118
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

5 Neutrálna

O folky

 • Hodnosť:
  Znalec

Nedávni návštevníci profilu

258 zobrazení profilu
 1. Áno, presne tak by to malo fungovať. Inak skús si prvý balík kúpiť tesne pred hranicami, aj povoliť v mobile Dátový roaming, my sme za hranicou už mali problém, ale to bolo minulý rok.
 2. Toto Ti nikto vopred nepovie:-( ale dnes to už nájdeš na stránke https://www.telekom.sk/mob/objednavka/-/scenario/e-shop/hw-pausal/vyber-hw
 3. Na stránke je uvedené : Za surfovanie zaplatíš 0,10 €/MB, max. však do 0,50 €. Následne v danom dni surfuješ 200 MB zadarmo. Ak nesurfuješ, neplatíš samozrejme nič. Kedykoľvek si môžeš dokúpiť ďalších 200 MB poslaním SMS v tvare ESTE200 na 12330 alebo využiť Dátové balíčky - https://www.telekom.sk/volania/easy
 4. Dáta z balíka Vždy 2 Giga je možné čerpať aj v roamingu zóne 0 a 1.
 5. Nedá sa všetko naraz, ja som tiež neverila, že sa niekedy dočkám kvalitného signálu v malej dedine v podobných kopcoch ako v okolí Prievidze, a stalo sa prekvapilo ma že dokonca 4G a funguje bez problémov:-)
 6. Hlásili ste to na technickú podporu 0800 123 777? Tam Vám to môžu preveriť, prípadne posunúť na riešenie.
 7. Tu sa písalo o tom, že už testujú 2x HD kanály na VDSL tak sa snáď dočkáme
 8. Tu sú uverejnené všetky info: https://www.telekom.sk/volania/pausal/bez-zavazkov
 9. Happy paušál už nie je v ponuke, len paušály Áno.
 10. Pevné služby sú v Telekome splatné mesiac vopred, preto platíte v prvej faktúry 2x mesačný poplatok. Čo sa týka tých ostatných vecí ohľadom zrušenia mobilného internetu určite si napíšte podnet mailom na marketing@telekom.sk, alebo cez ich stránku - Napíšte nám https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam/. Držím palce aby to doriešili k Vašej spokojnosti.
 11. Po 4 mesiacoch ak sa vrátiš na Slovensko na 14 dní tak sa roamingové poplatky prestanú účtovať, ale zas len na 4 mesiace.
 12. Ja som s tým tiež mala problém, dá sa kúpiť aj "redukcia" HDMI na SCART, alebo ako mi poradili v predajni rovno nová telka:-)
 13. Internet na technológii VDSL bude určite pripojený z optického kábla pred domom. Nikdy nie je spoločný so službami od iného operátora.
 14. Mohol by to byť Denné dáta neobmedzené k paušálu - za 4,99 - je možné ho objednať cez Telekom appku po overení cez sms, alebo pre internet - objednáva sa cez sms DATA DEN NEOB na číslo 12323.
 15. Dočkáme sa určite, ja ešte nemám, ale brat už áno:-)