Stanislav_Horvath

Člen
 • Počet príspevkov

  26
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

3 Neutrálna

O Stanislav_Horvath

 • Hodnosť:
  Radca
 1. Uvidím už ma má kontaktovať technik ohladom zriadenia služby do konca týždna tak uvidíme
 2. Zdravim dnes som volal na zakaznicku linku ohľadom zriadení pevnej linky na mojej adrese bolo mi povedané že pevná linka ma 100% dostupnosť na celom slovensku aj keď na mojej ulici nevedú žiadne kable a ustredňa je už asi x rokov stará na rozpadnutie tak sa pýtam mohla sa pani na telefone mýliť alebo by mohla byť vybudovaná nová ustredňa blizko môjho domu a vôbec robý telekom pri zriadení takej to služby nové ustredne pre nového zakaznika ??
 3. Chcem sa spýtať či je možné dobitie kreditu sim karty juro z paušálu od telekomu dakujem.
 4. Zdravim mam mobilný paušal Ano M a chcem sa spýtať po kolkych mesiacoch budem mať nárok na nový mobil a chcem sa spýtať či funguje ešte ta služba 'nový mobil každy rok dakujem .
 5. Už mi dnes ukazuje že platba bola vykonaná
 6. Aj mne tak isto volali s retenčneho že ako ich dlhoročný zakaznik magio televizie mam zľavu na telefon vo vyške 100€ a ponúkli mi paušal Ano M s neobmedzenymi volaniami a dátamy 500mb ale kedže mam aj televiziu tak som získal skupinu Magenta 1 a data 1gb mne sa to tiež zdá málo na rok 2018 asi zaspali dobu
 7. Pred 3 dňamy som zaplatil fakturu za mobilné služby online na telekom aplikacii a ešte stále mi ukazuje že faktura nebola zaplatená ako je to možne prešli už 3 dny
 8. Zdravím do teraz mi chodí za mobilný paušál klasická papierova faktura a chcem sa spýtať ako si mám aktivovať elektronicku faktúru a budem môcť platiť za paušal online na telekom aplikácii v mobile online kartou ??
 9. Ani mne nefungovala ale ak sa prihlasiš na inu sieť ako je siet telekom tak nemusi fungovať dôležite je sa zaregistrovať cez mobilnu sieť (dáta)
 10. Dnes mi poobede došla objednavka paušalu ano a karta je už viac ako pol dňa nefunkčná nieviete niekto prečo alebo paušal bude aktivny až nasledujuci deň.nedošla mi ani sms o zriadení služby ??
 11. Chcem sa spýtať do kedy mam možnosť ukončiť predčasne zmluvu na magio sat a musím vraťiť aj satelit alebo stačia len boxy ??
 12. Na splatky sa neda musel by si si zobrať mobilný paušal spolu aj zo zariadenim. Ale na splatky skus napríklad v kamennych obchodoch s elektronikou.
 13. No ano pišem to len preto lebo taka veľka spoločnosť ako je telekom nedokaže pokryť niektore obce na slovensku spolahlivým internetom. Počul som aj bolo v televizii že do roku 2020 ma mať každá obec vyskorychlostne pripojenie od všetkych operatorov na slovensku podľa mňa je to hluposť lebo ešte nič sa stým nezačalo robyť .
 14. Nevieťe mi niekto poradit prečo na mojej adrese kučín 98 psc 09421 nie je vobec dostupný žiadny pevny internet od telekomu mal som o tuto službu záujem aj som daval podnet o zriadeni sluzby a do dnes sa mi nikto neozval v susednej obci maju internet vdsl do 60mbs no na mojej adrese nie je vraj dostupný
 15. ja mám magio sat L a prišiel mi mail že mi buďe zvyšene od 1 augusta o 0.90€ prečo sa zvýšovanie cien netýka sesterskej digi slovakia