Stanislav_Horvath

Člen
 • Počet príspevkov

  26
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal Stanislav_Horvath

 1. mám magio box caon Na1170 a chcem sa spýtať načo služi prepojenie boxu s internetom nevidim v tom žiadnú funkciu nevieťe mi niekto povedať načo je tam koncovka na internet ??
 2. Zdravim dnes som volal na zakaznicku linku ohľadom zriadení pevnej linky na mojej adrese bolo mi povedané že pevná linka ma 100% dostupnosť na celom slovensku aj keď na mojej ulici nevedú žiadne kable a ustredňa je už asi x rokov stará na rozpadnutie tak sa pýtam mohla sa pani na telefone mýliť alebo by mohla byť vybudovaná nová ustredňa blizko môjho domu a vôbec robý telekom pri zriadení takej to služby nové ustredne pre nového zakaznika ??
 3. Uvidím už ma má kontaktovať technik ohladom zriadenia služby do konca týždna tak uvidíme
 4. Chcem sa spýtať či je možné dobitie kreditu sim karty juro z paušálu od telekomu dakujem.
 5. Zdravim mam mobilný paušal Ano M a chcem sa spýtať po kolkych mesiacoch budem mať nárok na nový mobil a chcem sa spýtať či funguje ešte ta služba 'nový mobil každy rok dakujem .
 6. Pred 3 dňamy som zaplatil fakturu za mobilné služby online na telekom aplikacii a ešte stále mi ukazuje že faktura nebola zaplatená ako je to možne prešli už 3 dny
 7. Už mi dnes ukazuje že platba bola vykonaná
 8. Aj mne tak isto volali s retenčneho že ako ich dlhoročný zakaznik magio televizie mam zľavu na telefon vo vyške 100€ a ponúkli mi paušal Ano M s neobmedzenymi volaniami a dátamy 500mb ale kedže mam aj televiziu tak som získal skupinu Magenta 1 a data 1gb mne sa to tiež zdá málo na rok 2018 asi zaspali dobu
 9. Zdravím do teraz mi chodí za mobilný paušál klasická papierova faktura a chcem sa spýtať ako si mám aktivovať elektronicku faktúru a budem môcť platiť za paušal online na telekom aplikácii v mobile online kartou ??
 10. Ani mne nefungovala ale ak sa prihlasiš na inu sieť ako je siet telekom tak nemusi fungovať dôležite je sa zaregistrovať cez mobilnu sieť (dáta)
 11. Dnes mi poobede došla objednavka paušalu ano a karta je už viac ako pol dňa nefunkčná nieviete niekto prečo alebo paušal bude aktivny až nasledujuci deň.nedošla mi ani sms o zriadení služby ??
 12. Chcem sa spýtať do kedy mam možnosť ukončiť predčasne zmluvu na magio sat a musím vraťiť aj satelit alebo stačia len boxy ??
 13. Nevieťe mi niekto poradit prečo na mojej adrese kučín 98 psc 09421 nie je vobec dostupný žiadny pevny internet od telekomu mal som o tuto službu záujem aj som daval podnet o zriadeni sluzby a do dnes sa mi nikto neozval v susednej obci maju internet vdsl do 60mbs no na mojej adrese nie je vraj dostupný
 14. Na splatky sa neda musel by si si zobrať mobilný paušal spolu aj zo zariadenim. Ale na splatky skus napríklad v kamennych obchodoch s elektronikou.
 15. No ano pišem to len preto lebo taka veľka spoločnosť ako je telekom nedokaže pokryť niektore obce na slovensku spolahlivým internetom. Počul som aj bolo v televizii že do roku 2020 ma mať každá obec vyskorychlostne pripojenie od všetkych operatorov na slovensku podľa mňa je to hluposť lebo ešte nič sa stým nezačalo robyť .
 16. ja mám magio sat L a prišiel mi mail že mi buďe zvyšene od 1 augusta o 0.90€ prečo sa zvýšovanie cien netýka sesterskej digi slovakia
 17. chcel by som sa spýtať prečo na mojej adrese kučín 98 psč 09421 nie je dostupný žiadný pevný internet a či niekedy vôbec buďe dostupný cca 2 km v susednej dedine mate dostupné pripojenie Adsl do 60/Mbt. 6/mbts neplanujeťe pokrytie aj na mojej adrese a chcem sa ešťe spytať či by nebolo možné pripojenie cez pevnu linku dakujem.
 18. mal by som zaujem o sluzbu magio internet vzduchom a chcem sa spytať je to len 50Gb limit a či neplanujete ako napriklad majú internet od orangeu 300Gb limit keby ste mali viac ako len 50gb internet tak by som mal zaujem o tuto službu na adrese kde bívam nieje dostupný žiadny pevný internet a 50gb sa mi zdá malo.
 19. chcem sa spýtať či by bolo možné zriadiť pevnú linku na mojej adrese kučín 98 psč 09421 v dedine niektorý ľudia pevnu linku majú len že ja bývam od ustreďne daleko na konci dediny bolo by možne zriadiť novú ustrednu na mojej adrese dakujem .
 20. ustrednu v obci máme ale nemislím si žeby bola kapacita plná len je daleko od miesta kde bivam ja .
 21. Dobrý deň chcem sa spýtat prečo v mojej obci kde bívam nemate dostupny pevny magio internet a či neplanujete novu ustredňu na prijem pevneho internetu na mojej adrese kučín 98 psč 09421 zriadenie pevnej liky vasou spoločnostou v nasej obci mame dostupnu pre každeho obyvaťeľa ale pevny internet nemame dostupny od telekomu vôbec.
 22. Zdravim využívam službu Magio sat už niekolko rokov mam k službe aktivovanú aj magio go ktoru neviužívam skoro vôbec a mal by som záujem o magio go tv box ma niekto skusenosti s týmto boxom a aka sa odporúčaná rychlost internetu pre box mam pripojenie na wifi download 16mb/s a upload 3mb/s od jednej nemenovanej firmy postačí takáto rychlosť a nebuďe mi ta telka sekať samozrejme na wifi mam pripojene viac zariadení
 23. Mam službu magio sat a jeden box bez nahravania a chcel by som další box ale už ten s nahravaním na webe som čítal že pri magio boxe s hdd sa platí aktivačný poplatok 29.99€ musí mi ten box priniesť a aktivovať technik alebo nie a ešte sa chcem spýtať zapojenie boxu s hdd je stejne ako pri magio boxe bez nahravania ?
 24. Tak už mi nakoniec doniesol technik novy box rozhodol som sa pre box bez nahrávania pri jednom mi vymenil aj druhy box za novší ten nagravision tie nove boxy vyzeraju šikovne a su menšie len nerozumiem tomu že box sa da pripojiť na internet s utp kablom ale nepodporuje žiadnu funkciu spojenu s internetom pri starych boxoch fungoval aspoň magio portal tuto žial nie je možné
 25. Ten kanál discovery turbo extra bol kedysi súčasťou balika L teraz si zanho musíš priplatiť viac lebo ho presunuli do balíka XL